Bildegalleri
Fischer RC4 Skistøvel med Zipfit
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 204 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Lengde: 27 cm
RC4 PRO MV DYN BOA – KRAFT OG KONTROLL I ÉN STØVEL
Her får du med fullverdig Zipfit innerstøvel til verdi 6000kr
kan leveres i oslo / hemsedal ,eller sendes
https://www.zipfit.com/blog/zipfit-and-fischer-sports-develop-an-award-winning-rc4-pro-ski-boot?srsltid=AfmBOoo5j3ULWBJAkq1gnR4jzCBZzWNWvTIxl93XHX5jEmVa6qbNqY8S
Ta med egen innerstøvel så kan du få prøve skallet i bakken i hemsedal !!
Dette er første sko jeg ikke har måtte ta til en "bootfitter"
Selges kun for at jeg trenger tech bak og foran, ikke bare foran
Denne har så bra fit med zipfit innerstøvel, at jeg tror den passer fint til 28,5 bein hvis man vil ha tight fit
2025/2026 model / 27,50 size
https://www.fischersports.com/no_no/ranger-collection
https://www.fischersports.com/rc4-carbon-pro-mv-boa/U06125
Det integrerte BOA Fit Systemet på forfoten er en revolusjon i alpinverden. Der tradisjonelle spenn ikke alltid klarer å fordele trykket jevnt, sørger BOA-systemet for eksakt stramming, og tilpasser seg fotens form med en enkel vri. Resultatet er en tettsittende passform uten trykkpunkter, og en markant forbedring i presisjon og kontroll.
Med en Medium Volume lest på 100 mm kombinerer RC4 Pro MV DYN konkurransestøvlens kraftige respons med komfort nok til heldagsbruk. Anatomisk formet innerstøvel, kombinert med varmeformbar teknologi, gir en tilpasset følelse fra første tur, og gir deg optimal kraftoverføring uten kompromiss på blodsirkulasjon eller komfort.
RC4 ZipFit Liner er resultatet av et kompromissløst samarbeid mellom Fischer og ZipFit produsenten som er kjent for å levere markedets mest tilpassbare og presise innerstøvler. Her får du en high performance liner som kombinerer racing presisjon med termisk stabilitet og langvarig passform. Dette er en innerstøvel som ikke pakkes ut, ikke mister. ZipFit benytter en proprietær OMFit korkbasert fyllmasse i kritiske soner (ankel, hæl og vrist), som gir en skreddersydd passform etter bare noen få turer, og beholder den sesong etter sesong.
Støvelen er kompatibel med GripWalk såler og Dynafit Tech Inserts, som gir deg muligheten til å bruke den både i alpinbindinger og enkelte toppturbindinger. Dette gjør RC4 Pro MV DYN BOA til et allsidig våpen for freeride, piste og randonné, uten å ofre det aggressive kjøreegenskapene den er kjent for.
Disse støvlene er hybrid støvler med half tech, det vil si gir deg muligheten til å bruke hybride bindinger uten å gå fullt over til toppturstøvel. Det er en kompromissløsning for de som vil ha alpine kjøreegenskaper, men fleksibilitet i bindingstype. Disse støvlene passer da i alle Gripwalk kompatible bindinger, men kan også brukes i Shift bindinger, Duke PT, Cast systemet og Tyrolia Attack Hybrid.
RC4 Pro MV DYN BOA er laget for kjørere som ønsker en støvel med racing kraftoverføring, men uten å måtte lide seg gjennom kompromissløs komfort. Dette er støvelen du velger når du krever presisjon, stivhet og teknologi i toppklasse, og nekter å velge mellom ytelse og brukervennlighet.
Flex: 140
Lest: 100 mm i 265 md
Volum: Medium
Støvelsåletype:GripWalk (ISO 23223), kun tech tå
Kan levers i Oslo
# tecnica # dalbello # cochise
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 9.3.2026 kl. 13:20 ・ FINN-kode: 446945622
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt
