Bildegalleri
Miller SEA S.P.A ERIE
2007
92 998 km
Manuell
Diesel
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Kjøpsloven § 20 slår fast at kjøperen har en undersøkelsesplikt, som betyr at du skal undersøke bilen og alt utstyr før du inngår kjøpekontrakten.
Bare til info siden mange spør.. Bilen står på sommerdekk men det følger med vinterdekk. Bilen har ikke armlener og ikke aircondition. Ikke tatt fukt test.. Vurderer å selge vår bobil registrert for 3 personer. Merke Miller SEA Erie. 2007 model som lett rep objekt. Og det beste av alt.. her er det registerkjede Sist EU godkjent 04.09.25 og gikk igjennom med 0 feil. Kjørte km er 92990. Kjente feil er at varmevifte til kupeen slutta å virke etter jeg skifta begge batteriene i bilen. Og mulig en liten vannlekkasje i dusj område siden jeg fant avløpsslangen under hadde ramlet ned. Men mesteparten gikk nok i slangen likevel. Og at vannpumpen starter av seg selv innimellom. Noe som hos meg sier at det må være trykkfall eller en liten lekkasje en eller Anna plass. Etter jeg oppdaget dette, har det vært svært lite vann på tanken for å eventuelt redusere dette. Ellers en veldig god bil som ligger på rundt 0.9 på mila.Følger med helt nytt brannslukkerapparat. Selges som den er Send meg gjerne sms på 92608476 eller ring for en hyggelig prat Mvh Frank
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Ikke oppgitt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Miller
- Modellår
- 2007
- Type bobil
- Delintegrert
- Karosseri
- Fiat ducato
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 101 hk
- Slagvolum
- 2,9 l
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Lengde i cm
- 631 cm
- Bredde
- 232 cm
- Totalvekt
- 3 300 kg
- Egenvekt
- 2 640 kg
- Nyttelast
- 660 kg
- Reg. seter
- 3
- Soveplasser
- 3
- Type seng
- Fransk sengløsning
- Bobilen står i
- Norge
- Registreringsnummer
- SD37907
- 1. gang registrert
- 09.07.2007
- Tilstandsrapport
- Nei
- Salgsform
- Til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Airbag fører
- Fast toalett
- Gassalarm
- Kjøleskap
- Markise
- Radio/CD
- Ryggekamera
- Røykfri
- Sentrallås
- Støtteben
- Sykkelstativ
- Varmtvann
- Vinterhjul
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.