Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Crownline 266
Crownline 266 Mercuriser 502 Mag 1997 Bravo 3
1997
26 fot
Innenbords
Ikke oppgitt
Pris
65 000 kr

HK Motorservice AS
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
denne båten har siden 2022 Hvert lagret i Krympeplast og har stått siden .
motor har fått nye manifoilder + raisere , starter , svinghjul og div elektronikk , bunntropakning etc , men da er vi i 2022 ble det under en prøvetur hivd ut olje står det i teksten …. Så motor er å regne som defekt , båten selges Som den står som et innkassosalg uten noen form for reklamasjoner . båten har havne kalesje og full kalesje ( ikke testet , ser bare at denne ligger i båten )
båten selges omgående og må hentes raskt
Selgeren er konkursbo og har ikke ansvar / oversikt på opplysningsplikten, båten selges slik den står. Selger har ikke ansvar for mangler ved båten og og Kjøper er kjent med at båten har skadet med motatte opplysninger om dette,
Spesifikasjoner
- Merke
- Crownline
- Modell
- 266
- Modellår
- 1997
- Type
- Cabincruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 380.0 hk
- Motorfabrikant
- mercruiser
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 30 knop
- Byggemateriale
- Plast
- Lengde i fot
- 26 fot
- Farge
- hvit / sort
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
denne båten har siden 2022 Hvert lagret i Krympeplast og har stått siden .
motor har fått nye manifoilder + raisere , starter , svinghjul og div elektronikk , bunntropakning etc , men da er vi i 2022 ble det under en prøvetur hivd ut olje står det i teksten …. Så motor er å regne som defekt , båten selges Som den står som et innkassosalg uten noen form for reklamasjoner og muligheter for . båten har havne kalesje og full kalesje ( ikke testet , ser bare at denne ligger i båten )
båten selges omgående og må hentes raskt
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.