Bildegalleri
Overtagelse av leasingavtale Esaote Mylab A50
Til salgs
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Ønsker du å overta et av de beste Ultralydmaskinene i mellomklassen?
Overtagelse av leasingavtale for Esaote Mylab A50.
Et av de beste apparatene i mellomklassen for MSK ultralyd (muskel og skjelett). Apparatet fremstår som nytt. Leveres med lineær probe. Avtalen ble tegnet for ca. 6 måneder siden og det gjenstår ca. 4 år av eksisterende leasingavtale. Adcare kan bistå med opplæring på apparatet.
Apparatet benytter kunstig intelligens (KI) og nyeste teknologi fra Esaote for å skape skarpe gode ultralydbilder. Med MyLibrary kan selv en nybegynner innen MSK ultralyd skape gode bilder og enkelt bruke apparatet. MyLibrary fungerer som et lett tilgjengelig oppslagsverk samtidig som man kan skanne i sanntid og sammenligne med oppslagsverket i MyLibrary.
Har over tid blitt svært glad i apparatet, men kan dessverre ikke benytte apparatet lenger grunnet endret livssituasjon. Apparatet fortjener dermed et nytt og bedre liv hos noen som blir like glad i det som meg.
Apparatet er lokalisert på Gjøvik per dags dato. Mulighet for visning av apparatet ved avtale i januar 2026.
Er behjelpelig med transport av maskinen og kan betale oppstart av leasing på 3 måneder.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 13.1.2026 kl. 13:23 ・ FINN-kode: 445928194




