Bildegalleri
montering av ledbar og bøttelykter!
Til salgs
3 250 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Bilmerke: Volkswagen
Jeg er 16 år og har montert ledbar og bøttelykter på mange biler, og har mye erfaring med denne type jobb.
info om jobben: Jeg kan montere ledbar eller bøttelykter, og eventuelt kjøpe inn den type ledbar/bøttelyktene kunden ønsker. kjøp gjerne selv også!
Jeg kan også montere bøttelykter for en liten penge dyrere.
Det vil bli montert bryter inne i bilen(påbudt), må eventuelt borre i dashbord eller lime det fast med holder. Du kan kjøpe en fjernkontroll til ledbar men det må være samme produsent og ledbar pakke (dyrere).
Ledbaren er koblet opp på fjernlyset, det samme med bøttelyktene, så med engang du skrur på fullt lyset, kommer også Ledbar/bøttelykt til å lyse opp hele veien for god sikt i mørket.
Ledbar/bøttelykt er festet med skilt plate som går bak skiltet foran på bilen. og dermed fester man ledbar/bøttelykt i festene på platen. denne jobben på verksted koster alt ifra 4000-6000kr(uten produktene) med produktene er det fort 8000-15.000kr på verksted
OBS! Kjøper skal bestemme alt åssen ting skal se ut!
Utstyr og betalinger: Bøttelykter
Monteringsplate for 3 Bøttelykter: 249-
Ledningsnett:349-
Bøttelykter: 3000-6000- (kommer an på kundens valg)
Bryter:30-50kr-
Jobb totalt: 1800- (3-6 timer)
Totalt:5650-8650kr
Prisen kommer an på kjøperen bøttelykt valg
Utstyr og betalinger: Ledbar
Monteringsplate for ledbar: 249-
Ledningsnett: 249-
Valg av ledbar: 1200-3500- (kommer an på kundens valg)
Bryter:30-50kr
Jobb totalt:1500
Totalt: (3250-5498kr)
Ta gjerne kontakt med meg for en prat!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 5.1.2026 kl. 16:18 ・ FINN-kode: 443995253

