Bildegalleri
Dansk designklokke Applicata Watch:Out selges med stor rabatt
Til salgs
400 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Selger en dansk designklokke, Applicata Watch:Out, designet av Anne Boysen - en anerkjent dansk industridesigner som har jobbet med flere store merkevarer, blant annet Louis Poulsen. Mer informasjon om designeren finnes her: https://www.anneboysen.dk
Klokken selges til en kraftig redusert pris sammenlignet med originalprisen på 2361 kr. Under en flytting ble time- og minuttviserne litt bøyd. Dette påvirker ikke urverket på noen måte, og klokken går helt nøyaktig.
Viserne kan enkelt rettes opp med en tang om ønskelig. Dette er derfor en flott mulighet til å sikre seg en eksklusiv designklokke som ser nesten helt ny ut, til en svært gunstig pris.
Den massive eiken gir en varm, naturlig tone som fremhever den enkle geometrien og de elegante viserne. Sammen skaper de et uttrykk der form og funksjon smelter sammen til en stillferdig tilstedeværelse på veggen. Watch:Out veggur eik fra Applicata er et dansk håndverk med tidløs design som forener presisjon, enkelhet og skandinavisk harmoni.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 22.12.2025 kl. 21:16 ・ FINN-kode: 442578267




