Bildegalleri
Koselig tømmerhytte ved Kárášjohka
- Totalpris
- 800 000 kr
- Felleskost/mnd.
- 0 kr
- Formuesverdi
- 209 568 kr
- Verditakst
- 800 000 kr
Nøkkelinfo
- Beliggenhet
- Innlandet
- Boligtype
- Hytte
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Internt bruksareal
- 45 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 74 m²
- Tomteareal
- 1 425 m² (eiet)
- Byggeår
- 1975
- Soverom
- 2
- Sengeplasser
- 4
Fasiliteter
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Om eiendommen
Hytte av rundtømmer på Ássebákti, 55 meter fra Kárášjohka.
Stort tilhørende uthus med badstue.
Velkommen til en koselig og velværefokusert tømmerhytte, idyllisk plassert kun få meter fra elva. Her får du en unik kombinasjon av ro, naturnær luksus og enkel tilgang til friluftsopplevelser – året rundt. Hytta passer perfekt for deg som søker stillhet, komfort og ekte hyttekos i vakre omgivelser.
Med tradisjonell tømmerkonstruksjon, lune materialer og varm atmosfære ligger alt til rette for avslapning, kvalitetstid og påfyll av energi. Fra stua ser du rett ut på naturen, og lyden av rennende vann setter stemningen fra morgen til kveld.
150 meter til nærmeste skuterløype på Kárášjohka og 200 meter til løype som går til Ravnastua og resten av løypenettet på Finnmarksvidda.
Gode friluftsmuligheter som: jakt, fiske og bærplukking, samt tur- og skigåing, både sommer- og vinterstid.
Hytta har en vedfyrt ovn og en oljekamin som også er vedfyrt.
På kjøkkenet er det en liten jordkjeller til oppbevaring av mat sommerstid.
I uthuset er det en beboelig del, som er egnet til overnatting, med en tilhørende badstue. Resterende del av uthuset består av et vedskjul og en bod. Boden har to dører for gjennomkjøring med snøskuter, slik at det er enkelt å lagre snøskuter og slede her.
Det er et frittstående utedo bak uthuset.
Ta kontakt for visning eller om du har spørsmål.
Adkomst
Ta kontakt med selger for komplett informasjon
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.