Bildegalleri
Tannoy Precision 8iDP aktive høyttalere med TS112iDP aktiv sub
Til salgs
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Sjelden sjans for å gjør ett kupp på svært gode aktive høyttalere og sub til brøkdel av nypris, kostet 50.000 som nytt og lyder veldig bra også idag.
Jeg kjøpte de nylig selv og skulle gjerne beholdt de men de viste seg å være større fysisk enn hva jeg trodde og de er desverre for store til TV stua. Kan vurdere innbytte i mindre høyttalere eller evt også en god lydplanke, både dyrere og billigere.
Kan pakkes og sendes, koster isåfall 3x250 kr, hentes eller sendes mot forskudd
Svært vellydende studiomonitorer/aktive høyttalere selges. Med innebygd DSP/romkorreksjon og medfølgende programvare har du mulighet til å skreddersy lyden etter eget rom/ønske. Høyttalerne har både digitale og analoge innganger, noe som gjør dem svært fleksible med tanke på valg av preamp. Med Tannoys dual concentric coaxelementer får du point source lydkilde og godt bassfundament fra den medfølgende 12" aktive suben.
Høyttalerne selges rimelig grunnet bruksmerker. Disse har ikke vært sjenerende i det daglige og påvirker ikke bruken. Den ene superdiskanten har fått seg en liten bulk uten at det har noe å si for lyden, da den spiller fra 16kHz og opp. Likeså har suben et lite merke i membranen som ikke har noe å si for bruk eller lyd. Nypris på høytalerne var høy.
Høyttalerne har fått gode skussmål, se utførlig test fra Sound On Sound:
https://www.soundonsound.com/reviews/tannoy-precision-8idp?amp
Høyttalerstativer medfølger ikke.
søkeord: jbl, dynaudio, adam, genelec, kef, studio monitor, sonos,
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 14.12.2025 kl. 11:49 ・ FINN-kode: 441827425


