Butikksjef
L'Occitane en Provence Norge AS
- Frist Snarest
- Ansettelsesform Fast
L’Occitane Norge AS søker Store Manager 100% stilling til vår butikk i Stavanger sentrum
Vi søker deg som er resultatbevisst, handlekraftig og som elsker å jobbe med utvikling av mennesker i team. Som Store Manager vil du ha ansvar for salg, kundebehandling, kampanjegjennomføring, personal, varelager og vareeksponering.
Vi stiller svært høye krav til service og det er spesielt viktig at man er utadvendt og lett kommer i kontakt med mennesker. Du som butikkleder skal drifte butikken og lede butikkteamet i tråd med L’Occitanes retningslinjer og jobbe i tett samarbeid med ledelsen mot felles mål og nøkkeltall. Erfaring fra hudpleie o.l. er ønskelig, men ingen nødvendighet. Stillingen vil medføre jobb i helger og på kveldstid.
Sentrale arbeidsoppgaver:
· Team- og medarbeiderutvikling
· Bidra til å nå sentrale nøkkeltall og mål
· Rekruttering og opplæring av nyansatte
· Organisere og gjennomføre coaching med salgs- og produktopplæring samt personalmøter og annen personaloppfølging
· Planlegge og gjennomføre aktiviteter i butikk
· Være en salgsekspert og motivator
Ønskede kvalifikasjoner og egenskaper:
· Erfaring fra salgs- og retailvirksomhet
· Ledererfaring
· Dynamisk og fleksibel med tanke på arbeidstider
· Kompetanse i Office og god tallforståelse
· God skriftlig og muntlig fremstillingsevne på norsk og engelsk
· Konkurransedrevet og utadvendt personlighet
Vi kan tilby:
· En spennende og selvstendig jobb i et varmt og generøst arbeidsmiljø med hyggelige kolleger og mulighet for videreutvikling
· Stor påvirkningskraft i en internasjonal kjede med mulighet til å være med å bedre kjedens resultater
· Jobb med et anerkjent kvalitetsmerke som tar stort sosialt ansvar, jobber med solidaritetsprosjekter og selger produkter av høy kvalitet med fokus på miljø og mennesker
Ferdigheter
- Gjennomføre aktivt salg
- Gode norsk- og engelskkunnskaper
- Salgserfaring
JobbMatch
BetaEr du kvalifisert for jobben?
Nysgjerrig på om du kvalifiserer til denne jobben? Med JobbMatch får du umiddelbar tilbakemelding på hvor godt din profil matcher stillingsutlysningen.
Om arbeidsgiveren
L’Occitane en Provence er et av verdens hurtigst voksende kosmetikkmerker. Det finnes rundt 2.000 butikker i over 38 land og mer enn 3.800 utsalgsteder verden over. L’Occitane Norge AS omfatter blant annet salg gjennom egne butikker, egen nettbutikk og 210 apotek i VITUS-kjeden.
- Sektor: Privat
- Sted: Breigata 25, 4006 Stavanger
- Hjemmekontor: På kontoret
- Bransje: Butikk og varehandel, Velvære
- Stillingsfunksjon: Butikksjef, Kundeservice, Salg
- Arbeidsspråk: Norsk
Nøkkelord
butikkleder, salg, personaloppfølging, kundebehandling
Annonseinformasjon
- FINN-kode 441293120
- Sist endret

