Butikksjef Junkyard Tromsø, Jekta
Junkyard
- Frist 11.01.2026
- Ansettelsesform Fast
Er du en rå selger med drivkraft for resultater og lidenskap for ledelse?
Er du en rå selger med drivkraft for resultater og lidenskap for ledelse?
Da vil vi at du skal være med på å styrke Junkyard som en ledende destinasjon for inspirerende mote og gode salgsopplevelser i Norden!
I Junkyard tror vi på å bygge noe mer enn bare en arbeidsplass – det er et sted hvor vi har det gøy, pusher hverandre, og feirer både små og store seire. Her er vi en gjeng som brenner for å skape gode kundeopplevelser og nå nye mål sammen, og vi liker å gjøre ting på vår måte. Hos oss er det rom for å være seg selv, for å lære, og for å strekke seg etter nye høyder.
Om rollen
Som butikksjef i Junkyard får du et viktig ansvar, innflytelse, og muligheten til å gjøre en forskjell i et stort selskap som virkelig satser. Du vil ha ansvaret for butikkens resultater, og med fokus på den daglige driften, kundeopplevelser og teamets utvikling, sørger du for at butikken når sitt fulle potensial. Ikke minst drives du av salg og å skape resultater, ved å hele veien finne nye måter å booste kundetilfredshet og konvertering på. Sammen med teamet ditt sørger du for at alle kunder får en opplevelse som gjør at de vil komme tilbake igjen og igjen.
Vi ser etter deg som:
- Er målbevisst, med solid økonomisk forståelse
- Er løsningsorientert og ser muligheter i utfordringer
- Tar ansvar, har høyt egendriv og jobber strukturert
- Holder deg oppdatert på utvikling og trender i markedet
- Går foran som et godt eksempel og viser vei
Er du en som får energi av å lede andre og jobbe mot konkrete mål? Send din søknad og CV i dag, og bli en del av Junkyard!
Om arbeidsgiveren
Junkyard ble etablert i 2002 med røtter i nordisk streetwear-kultur. I dag er vi i utvikling og satser bredere for å nå flere i Norden med inspirerende mote som kombinerer komfort, passform og et tidsriktig uttrykk.
Sortimentet vårt rommer alt fra sesongens nyheter til nøye utvalgte sneakers fra adidas, Nike, New Balance, Converse og Puma - kombinert med skandinaviske favoritter og vårt eget merke, Junkyard Apparel.
Våre verdier handler om fellesskap, inkludering og lekenhet - vi heier på hverandre og gir rom for å være seg selv.
Junkyard er en del av motekonsernet Varner som består av flere profilerte kjeder; Carlings, Cubus, Dressmann, Bik Bok, Volt og Levi’s Store. Virksomheten omfatter i dag 6 nettbutikker og over 1200 fysiske butikker i Norge, Sverige, Finland og Island.
- Sektor: Privat
- Sted: Jekta, 9015 Tromsø
- Bransje: Butikk og varehandel
- Stillingsfunksjon: Butikksjef
- Arbeidsspråk: Norsk
JobbMatch
BetaEr du kvalifisert for jobben?
Nysgjerrig på om du kvalifiserer til denne jobben? Med JobbMatch får du umiddelbar tilbakemelding på hvor godt din profil matcher stillingsutlysningen.
Nøkkelord
butikkleder, klær, butikk, butikksjef, ledelse
Annonseinformasjon
- FINN-kode 440984429
- Sist endret

