Bildegalleri
Tykk og god dunjakke/boblejakke/vinterjakke/ parkas L
Til salgs
900 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: L
Type: Jakke
Farge: Rød
Tykk og god dunjakke/boblejakke/vinterjakke/ parkas "Ligner på Canada Goose jakke"
VELDIG god og varm jakke
4 stikk lommer med borrelås
2 øverst på brystet og 2 i front nede.har også en lomme på hver side med gludelps
2 stikklommer uten lukking på innsiden høyre side.
Snøstopper I livet med borrelås
"Snurpe" mulighet i livet for å stramme jakka, lage mer fasong slik at den ikke blir så rett/firkantet/parkas aktig
Glidelås i jakka med mulighet til å åpne den både i bunn og øverst hvis du trenger lufting. Har i tillegg borrelås og overlegg med stoff så det ikke trekker inn over borrelps/glidelås på værharde dager. Svart innerfor.
Avtagbar med glidelps "en slags pelskant" på hetta . Hetta kan strammes på hver side og en liten strammefunksjon (tror jeg det er ) på toppen
"Snølåsen" på ermene – “innermansjett”- som tetter rundt håndleddet og hindrer snø og vind i å komme inn er litt lurvete/nuppete, men ikke når hull. Se bildet
,
Ser ikke størrelsen dessverre, men jeg er en L dame og den er stor til meg - kan evt ta mål. Usikker på om det er herre eller unisex modell, men dame som har brukt den her.
Jakken har ikke vært brukt de siste 5 årene og bare henger i skapet.
Som sagt - veldig god og varm jakke vinterjakke.
Jakken er nyvasket
Kan sendes mot porto, hentes eller møtes for overlevering på strekningen Jessheim-Lillestrøm
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 9.12.2025 kl. 15:56 ・ FINN-kode: 440909037

