Bildegalleri
Gabbiano «White dream» A-linje brudekjole
Til salgs
14 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: S
Gabbiano "White Dream" laget i samarbeid med White by Green - 2023
Selger min nydelige brudekjole fra White by Green, brukt to ganger, senest av meg i august i år. Kjolen ble sendt rett på rens.
Kjolen er en A-line-modell med blonde- og perledetaljer og åpen rygg. Medfølger kjolepose
Det er innebygd korsett og knyting som gjør at den kan varieres noe i størrelse, og innsydde bh-kopper. Den har en dyp V-utringningen. I tillegg har den en nydelig utringet detalj under armene som gir kjolen det lille ekstra, man slipper derfor unna gnisninger.
Kjolen går ut i en flott skjørt med 7 lag tyll. Den har også en lengre bakside som gir et nydelig slep på kjolen.
Kjolen er pent brukt av to. Jeg byttet kjole etter middag, og den ble sendt på rens like etter bryllupet. Den er nå så god som ny.
Det er svært viktig å rense kjolen så fort som mulig etter bruk fordi flekker (også svette som ikke synes) setter seg og gulner kjolen med tiden (et tips når du skal kjøpe brukt kjole).
Kjolen er omtrent størrelse S og kan som sagt justeres noe i korsettet. Jeg er 168 cm høy og hadde 8 cm høy hæl på hele dagen.
Skredder har i tillegg til tilpasninger;
- Lagt inn større hempe til å ha rundt håndledd
- Plassert tre festemekanismer så kjolen kan løftes slik at slepet henger på skjørtet
Nypris nærmere 30.000 kr
Bilder tatt av TinaIrenFoto
Ta gjerne kontakt om du lurer på noe eller om du ønsker å komme og prøve den.
Takk for at du vil bidra til et mer bærekraftig samfunn og ser etter brukt kjole!♻️
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 5.12.2025 kl. 19:53 ・ FINN-kode: 440554278