Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Nissan/e-NV200

Bildegalleri

(1/26)
SOLGT

Nissan e-NV200

Evalia 40 kWt 7-s - R.Kam, Krok, Navi

Modellår

2021

Kilometerstand

62 200 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

El

Totalpris

148 000 kr

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på EC34284

Beskrivelse

Nissan e-NV200 Evalia er en elektrisk familiebil med 7 seter for plass til hele familien. En kompakt flerbruksbil med god fleksibilitet. Bilen har enkel betjening med god brukervennlighet og med ryggekamera er bilen enkel å manøvrere. 



Utstyr verdt å fremheve: 

  • Ryggekamera

  • Hengerfeste

  • Navigasjonssystem

Se komplett utstyrliste under. 


 

Bilen har hatt følgende serviceettersyn: 


 

Bilen har en oppgitt WLPT rekkevidde på ...km. 

Neste frist for EU-kontroll er 27.11.2027.



Denne Nissan e-NV200 Evalia leveres med følgende utstyrsspesifikasjoner: 

  • Armlene førersete

  • Cruisekontroll

  • Delt og nedfellbar bakseterygg

  • Hengerfeste

  • Isofix barnesetefesting

  • Justerbart ratt

  • Klimaanlegg

  • Multifunksjonsratt i skinn

  • Mørke ruter bak, fra b-søylen

  • Navigasjonssystem

  • Parkeringssensorer bak

  • Radio DAB+

  • Ryggekamera

  • Setevarme foran

  • Skyvedører bak


Møller Bil Outlet Alnabru - Alltid med Trygghetsgaranti!


/////////////////////////////////////////////

Når du kjøper bruktbil hos Møller Bil Outlet Alnabru skal du føle deg helt trygg.
Derfor har vi en egen Trygghetsgaranti på alle våre biler.
Med vår Trygghetsgaranti vet du at:
- Bilen du kjøper er EU-godkjent og leveres med full tilstandsrapport*
- Du har bruktbilgaranti inntil 3 måneder eller 3000 km**
- Du har åpent kjøp inntil 14 dager eller 300 km***
- Bilen er pleiet og klargjort av dyktige fagfolk i Møller Medvind

Les mer om Møller Medvind og deres inkluderingsarbeid her:https://mollerbil.no/om-oss/barekraft/medvind

Tilstandsrapport: Alle våre biler blir grundig taksert og leveres med full tilstandsrapport. Tilstandsrapporten er synlig på bilene i butikk og kan sendes til deg som kunde på e-post.

* Bruktbilgaranti: Møller Bil rydder opp hvis skjulte feil og mangler skulle oppstå utover oppgitt informasjon i dokumentasjon og kjøpsavtale. Bruktbilgarantien er inntil 3 måneder eller 3000 km, det som inntreffer først og håndteres av Møller Bil

*** Åpent kjøp: Kostnad for ny klargjøring tilkommer med kr. 3000,-. Betalte og forfalte utgifter i forbindelse med finansiering, forsikring og offentlige avgifter dekkes ikke av Møller Bil Outlet Alnabru. Åpent kjøp inntil 14 dager eller 300 km, det som inntreffer først.

Forsikring og finansiering:
Vi har meget fordelaktige og prisdyktige finansiering- og forsikringsløsninger. Vi hjelper deg med å finne den løsningen som passer best for deg.

Innbytte:
Vi tar din bil i innbytte uavhengig av merke og årsmodell. Ta kontakt for å få mer informasjon om innbytte og prisvurdering.

Denne bilen selges uten digitale tjenester.

Vi informerer våre kunder om at lokal funksjonalitet i denne bilen kan bli påvirket eller falle bort når 2G-nettverket avvikles i Norge, som per i dag er planlagt å skje etter 2027. Slike konsekvenser er utenfor vår kontroll og ansvar, men vi søker aktivt informasjon fra produsentene for å forstå omfanget. Oppdatert informasjon vil bli delt fortløpende i våre alminnelige kanaler. 


Biler som selges av Møller Bil Outlet Alnabru inkluderer eldre biler i lavere prisklasser, med høy kilometerstand og utenfor nybilgarantien. For å ivareta disse bilenes kvalitet og funksjon over tid, må man kunne påregne høyere kostnader for vedlikehold, samt flere uforutsette reparasjoner enn for nyere brukte biler. Riper, bulker og skrammer kan forekomme i større grad både i
karosseri og interiør, og rust vil kunne forekomme på understell og i karosseri. Denne type kostnader vil ikke være gyldig årsak til reklamasjon. Imidlertid vil tilstandsrapporten være tydelig på hvilke feil og mangler bilen eventuelt har, slik at du er godt informert om dette før et eventuelt bilkjøp

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan selger opplyse om ved kontakt.

Spesifikasjoner

Omregistrering
4 434 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
143 566 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Nissan
Modell
e-NV200
Modellår
2021
Karosseri
Flerbruksbil
Drivstoff
El
Effekt
110 hk
Kilometerstand
62 200 km
Batterikapasitet
40 kWh
Girkasse
Automat
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Vekt
1 665 kg
Seter
7
Dører
5
Størrelse på bagasjerom
1 190 l
Farge
Hvit
Bilen står i
Norge
Sist EU-godkjent
14.03.2025
Neste frist for EU-kontroll
25.03.2027
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
EC34284
Chassis nr. (VIN)
VSKTAAME0U0627571
1. gang registrert
25.03.2021
Garanti
Nybilgaranti
Garantiens varighet
3 måneder
Garanti inntil
100 000 km
Tilstandsrapport
Nei
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • Hengerfeste
  • Sommerhjul
  • Vinterhjul

Denne bilen selges med Nybilgaranti (100 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter

Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.

Mer om fordelene ved å handle av et NBF-medlem.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Alfasetveien 11, 0668 Oslo
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

440380444

Sist oppdatert

4. desember 2025, 18:05

Referanse

0bb8d82f-0803-4a6b-bdc0-e1c92a3984b3

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Nissan
Nissan e-NV200