Bildegalleri
Rolex Submariner 116613LB / NORSK AD / BLUESY
Til salgs
170 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Merke: Rolex
Kjønn: Herre
Til salgs en Norsk Rolex Submariner Date 116613lb, bedre kjent som Rolex Bluesy. Like sporty som den er luksuriøs, med rett størrelse og tidløst design.
Klokken er en late-2019 model, og tatt ut fra urmaker bjerke i Oslo i Oktober 2019. Med andre ord, norsk klokke som enkelt kan forsikres i de fleste norske forsikrinsselskap.
Nypris idag for en Bluesy er 210.100kr, og prisen øker som regel 1.januar hvert år.
Klokken er veldig pent brukt og har ingen dype riper, hakk eller dings.
Komplett klokke. medfølger derfor alt av boks, tag, ekstra ledd, garantikort/bevis osv, samt elektronisk kopi av original kjøpskvittering fra bjerke.
Har påført usynlig beskyttelsesfolie på clasp, noe som beskytter klokken på dens mest utsatte område. Litt som å ha skjermbeskytter på iphone. Det kan lett fjernes om ønskelig.
Klokken har også glidelock, så man enkelt kan justere lengden på lenke uten å ta bort/legge til ledd.
Info:
Ref nr: 116613 LB
Merke: Rolex
Modell: Submariner Date
Materiale: Stål/Gull (18k)
År:2019 (Late)
Størrelse: 40mm
Bezel: Blå Cerachrom ensrettet dreibar bezel
Glass: Safirglass med Cyclops datoforstørrelse
Vanntetthet: 300 meter
Norsk komplett
Eventuell handel må skje med betaling fra kjøpers bankkonto. Penger disponible på konto før overtakelse/sending. Dersom du ønsker å få klokken tilsendt skjer det på kjøpes regning og risiko. Som selger foretrekker jeg helst en F2F handel i Oslo/Akershus område.
Ta kontakt for en hyggelig og uforpliktende klokkeprat👍
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 4.12.2025 kl. 03:48 ・ FINN-kode: 440247024

