Bildegalleri
Ford Transit Connect
TRANSIT CONNECT 1.8-75 EU 07.2027
Modellår
2006
Kilometerstand
266 000 km
Girkasse
Manuell
Drivstoff
Diesel
Totalpris
2 768 kr

Beskrivelse
Dette objektet selges på nettauksjon hos Auksjonen.no. Vennligst oppgi auksjonsnummer 548725 ved kontakt med oss.
For mer informasjon eller for å registrere bud kan du trykke på linken "GÅ TIL DENNE AUKSJONEN" som vises under "Nyttige lenker".
-----------
Om dette objektet:
Praktisk og driftssikker Ford Transit Connect selges som reparasjonsobjekt / delebil. En enkel og robust varebil med lavt forbruk, god lastekapasitet og rimelige deler. Starter ved trilling og går greit, men har flere feil som må påregnes. Perfekt for den som trenger en billig arbeidsbil eller ønsker et prosjekt.Nøkkelinformasjon:
- Modell: Ford Transit Connect T220LX
- Årsmodell: 2006 (registrert første gang 30.04.2007)
- Km-stand: ca. 266.000 km
- Motor: 1.8 Diesel – 75 hk (55 kW), kjent for å være svært driftssikker og økonomisk
- Girkasse: Manuell
- Drivhjul: Forhjulsdrift
- EU-godkjent til: 28.06.2027
- Antall seter: 2
- Understellsnummer: WF0TXXTTPT6G39725
- Skilt: LS67190
- Selges som: Repobjekt / delebil
- Vinterdekk står på
Positivt:
- Lang EU-frist: 07/2027
- Driftsikker og svært rimelig motor
- Godt med plass, høy lasteevne (655 kg)
- Setevarmere
- AUX-tilkobling
- Billig i drift
- Leveres med vinterhjul
Dimensjoner og kapasitet:
- Lengde: 428 cm
- Bredde: 180 cm
- Egenvekt: 1500 kg
- Tillatt totalvekt: 2230 kg
- Tilhenger m/brems: 1200 kg
- Tilhenger u/brems: 735 kg
- Taktlast: 100 kg
Sist godkjent: 28.06.2025
Frist for godkjent EU-kontroll: 28.06.2027
Feil:
Flatt 12V batteri. Panser går ikke opp, så får ikke ladet batteriet. Bilen må dermed trillstartes.
Ellers en del rust men det ble ikke poengtert noe på EU-kontroll i sommer. Bilen er også stygg utvendig pga gammel reklame som er fjernet dårlig, og mye riper osv i lakken. Kupeviften klarer ikke helt å bestemme seg for om den fungerer eller ikke.
Dette er en enkel, robust og rimelig arbeidshest med lang EU-kontroll og et godt rykte for å være både driftssikker og økonomisk i bruk. Den har sett sine beste dager kosmetisk, men fungerer greit når den først er startet. Perfekt som delebil, budbil eller prosjekt for den som vil fikse selv.
Anbefaler befaring og prøving før bud.
For mer informasjon om objektet og budgivning besøk vår nettside Auksjonen.no - Norges største nettauksjon.
Objektet selges på nettauksjon på siden www.auksjonen.no, for direkte link til objektet trykk på linken "Gå til denne auksjonen" som finnes under "Nyttige lenker".
Bedrifter og privatpersoner kan selge hos Auksjonen.no. Les mer på https://info.auksjonen.no/selge-hos-oss.
Om Auksjonen.no:
Auksjonen.no er Norges største nettauksjon for kjøp og salg av maskiner, kjøretøy og utstyr.
Vårt hovedkontor er i Tønsberg, og vi har totalt 140 ansatte.
Det siste året er mer enn 50 000 objekter solgt på auksjonen.no. Vi har daglig rundt 55.000 besøk på vårt nettsted, og mer enn 5 000 nye registrerte brukere hver måned.
Vi ønsker å skape en smidig, trygg og enkel opplevelse for både kjøper og selger. Når maskiner, kjøretøy og utstyr selges gjennom oss har vi system, rutiner og erfaring som sikrer nettopp dette.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 268 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 1 500 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Ford
- Modell
- Transit Connect
- Modellår
- 2006
- Karosseri
- Kasse
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 75 hk
- Slagvolum
- 1 753 l
- Kilometerstand
- 266 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 500 kg
- Seter
- 2
- Dører
- 4
- Farge
- Blå
- Fargebeskrivelse
- Blå
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Varebil
- Registreringsnummer
- LS67190
- Chassis nr. (VIN)
- WF0TXXTTPT6G39725
- Tilstandsrapport
- Nei
- Salgsform
- Auksjon
Utstyr
- ABS-bremser
- Airbag foran
- Antiskrens
- AUX-inngang
- Elektriske vinduer
- Midtarmlene
- Oppvarmede seter, foran
- Sentrallås
Annonseinformasjon
FINN-kode
440147528
Sist oppdatert
3. desember 2025, 16:36
Referanse
548725
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.