Gå til annonsen

Du er her

MC/Snøscootere/Polaris

Bildegalleri

(1/2)

Polaris RMK

Modellår

2008

Kilometerstand

Ikke oppgitt

Slagvolum

795 cc

Effekt

139 hk

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på ZW2063

Beskrivelse

Selger min Dragon 800 2008mod grunnet lite bruk.
Scooteren starter og går, men trenger litt pleie utseendemessig da plasten ikke er så veldig fin. Sitter SLP eksos på den, så kvass lyd. Fylte på gass på demper i understellet tidlig i år, nytt Pro Taper styre, nye plugger, nye tetninger på alle dyser, ny stator og justert TPS. Varme i holker fungerer, men ikke varme i tommelgass.
Display er dødt, så veit ikke kmstand pga dette, men kjørelys fungerer. Belte mangler noen kammer på venstre side.

Selges som den er, uten no form for garanti. Kan også byttes i eldre scooter
Bud over 15.000

Spesifikasjoner

Omregistrering
631 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
15 000 kr
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
Polaris
Modell
RMK
Modellår
2008
Type
Snøscooter
Effekt
139 hk
Slagvolum
795 cc
Vekt
256 kg
Farge
Rød
Registreringsnummer
ZW2063
Chassis nr. (VIN)
SN1PH8ES28C356652
Eiere
5

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

7357 Skaun
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

440055179

Sist oppdatert

2. desember 2025, 19:11

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Polaris
Snøscooter