Bildegalleri
Kles Haul, carhart, Tom Wood, vintage, thrift, strl L-XL
Til salgs
1 500 kr
Beskrivelse av varen
Merke: Carhartt
Selger klespakke – mye for pengene!
Selger en liten klespakke jeg ikke bruker lenger. Alt er brukt, men i god stand – perfekt for deg som vil ha kvalitet til en grei pris.
Innhold:
• Carhartt kortermet skjorte (stripete)
Lett og behagelig modell. Litt krøllete fra oppbevaring, men ellers fin. Brukt under 10 ganger, kjøpt for tre år siden i Carhartt-butikk i Berlin. Veldig solid kvalitet, typisk Carhartt.
• Hvit hoodie Tom Wood (Moonage)
Myk og komfortabel hoodie. Litt brukt, men stoffet er fortsatt i topp stand. Baggy og litt cropped – utrolig deilig å gå med. Stopper fint ved bukseenden. Spesiell modell, da Tom Wood ikke lenger produserer klær. Veldig god kvalitet, brukt i flere år, men nesten som ny.
• Grå Carhartt hoodie
Rå hoodie i klassisk Carhartt-stil. Fantastisk kvalitet, brukt ca. ett år, men nesten ikke synlige merker/slitasje.
• Dongeri thriftsbukse
Vet ikke hvilket merke det er. Har vært lite brukt i ett år, men fremstår som nesten ny. Jeg er 190 cm og 102,5 kg – buksen passer fint i lengden, men er litt trang i beina. På en mindre kropp vil den gi en fin baggy fit.
• Militærgrønn Carhartt shorts (M/L)
Kul passform, men litt trang for meg nå. Litt rifter som bidrar til stilen.
Pris:
• 1500 kr for hele pakken.
• Åpen for bud.
• Vil helst selge alt samlet og ikke sende.
Viktig:
• Tar ikke byttehandel, vil bare kvitte meg med klærne.
• Ingen kvitteringer.
Ta kontakt på telefon eller via Finn-melding om du har spørsmål eller vil gi et tilbud.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 2.12.2025 kl. 03:47 ・ FINN-kode: 439996737