Bildegalleri
"Hjelp, det er juleferie 1 & 2" DVD
Til salgs
Frakt fra 39 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
2 av julens største klassikere selges samlet!
"Hjelp, det er juleferie" - Clark Griswold sverger på at denne juleferien skal bli den "morsomste, mest tradisjonsrike familiejulen noensinne" - og før noen får sunget "Glade jul" har han fylt huset med hylende dårskap. Man tror det ikke før man ser det: 25.000 lys på taket, en eksploderende kalkun på spisestuebordet og en elitetropp klar til beleiring rett utenfor stuedøra 😂
"Hjelp, det er juleferie 2" - Randy Quaid får en så komisk figur ut av ”Cousin Ed”, at han åpenbart er funnet verdig til å spille hovedrollen i denne fortsettelsen. Fetter Ed og hans kone Catherine (Miriam Flynn) bor hos Audrey Griswold og har gjort det, siden banken overtok huset deres. Når en ape biter Eddie, blir sjefen hans så redd for å bli saksøkt, at han sender Eddie og familien til en fjern tropeøy for å berolige dem.
Kan sees/hentes på Slettheia i Kristiansand, eller så kan de sendes.
Ta gjerne kontakt om det er noe du lurer på, om du ønsker spesifikke bilder, eller rimeligere frakt uten sporing / samfrakt av flere varer.
⭐️Ved bruk av FiksFerdig har man 24 timer fra man mottar varer, til å sjekke at de er som beskrevet/testes. Prøver å beskrive tilstand så godt som mulig i annonsene, men folk har forskjellige oppfatninger. Pleier også å teste ting jeg har mulighet til å teste.
Jeg har faktisk opplevd å få nedsatt vurdering fordi kjøper var skuffet over at spillet/filmen var kjedelig... 🤷
Oppfordrer deg til å ta kontakt om det er noe du mener ikke stemmer med beskrivelsen! ⭐️
👀 Se gjerne gjennom mine andre annonser også 👀
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 22.11.2025 kl. 01:00 ・ FINN-kode: 437824220


