Båtselger
Stavanger Bådsenter AS
- Frist 10.12.2025
- Ansettelsesform Fast
Stavanger Bådsenter AS søker Båtselger
Er du interessert i båt og salg? Da har vi en spennende jobb til deg.
Vi ser etter en person med følgende egenskaper:
Genuin interesse for båt
Resultatorientert
Kunde og markedsorientert
Høy grad av serviceinnstilling
Dokumenterte resultater fra salg
Må kunne litt IT
Kunne jobbe selvstendig
Arbeidsoppgaver:
Gjennomføre salgsaktiviteter
Utarbeide tilbud og kontrakter
Sørge for at budsjett og målsetting oppnås
Deltakelse på messer og forhandler møter
Vi tilbyr:
En spennende stilling i Norges største båtsentergruppe, Konkuransedyktig lønns og pensjonsbetingelser. Uformelt og inkluderende arbeidsmiljø. Stor grad av frihet til å utvikle sin egen arbeidshverdag sammen med sine kolleger.
Høres dette spennende ut? da tar du kontakt med Erik Liland på erik@rbaad.no eller telefon 90 70 00 62
JobbMatch
BetaEr du kvalifisert for jobben?
Nysgjerrig på om du kvalifiserer til denne jobben? Med JobbMatch får du umiddelbar tilbakemelding på hvor godt din profil matcher stillingsutlysningen.
Om arbeidsgiveren
Stavanger Bådsenter AS holder til i Hillevågsvannet og er den del av Bådsenter gruppen som er Norges største båtsentergruppe. Gruppen har butikker og verksted i Arendal, Grimstad, Lillesand, Kristiansand og Stavanger/Rogaland.
Stavanger Bådsenter AS selger kjente merkevarer fra bla. Askeladden, Pioner, HR Boats, Micore, Terhi, TG Boats, Suzuki, Honda og Tohatsu.
- Sektor: Privat
- Sted: Paradisveien 23, 4012 Stavanger
- Hjemmekontor: På kontoret
- Bransje: Butikk og varehandel
- Stillingsfunksjon: Produktsalg, Salg
- Arbeidsspråk: Norsk
Nøkkelord
stavanger, båtselger, salg, båtinteresse
(1/3)
Annonseinformasjon
- FINN-kode 437774558
- Sist endret
