Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Audi/A4
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Audi A4

Bildegalleri

(1/55)
SOLGT

Audi A4

2.0TDI 2XS-LINE

Modellår

2007

Kilometerstand

153 000 km

Girkasse

Manuell

Drivstoff

Diesel

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på SD48430Trenger du biltransport? Få tilbud her
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Selger bilen fordi jeg trenger en arbeidsbil noe som denne ikke egner seg som. Bile er tatt godt vare på med vask 1 gang i uka og polert minst annenhver måned. Serviceheftet er fulgt. Dette er en bil som vekker stor oppmerksomhet både fra yngre og eldre generasjoner, man får nesten garantert noen lange blikk når man er ute og kjører den. Bilen har ikke noe store lakkskader, men noe småtteri som steinsprut har det blitt på 7 år. Bilen bærer ikke preg av kilometerstand da jeg mener denne ser utrolig bra ut til og være 7år og gått 153.000. Den har heller nesten aldri gått på saltet veier da jeg hentet den oppe i nord og det er der den har oppholdt seg mesteparten av tiden.

Frontruta har en steinsprut som har sprekt store deler av ruta, men denne blir selvfølgelig byttet før salg med nye vindusviskere. Ellers er det ganske nye bremser på hele bilen, splitter nye sommerdekk som kun er gått i 1 måned. Vinterdekkene er også utrolig bra da de ble kjøpt nye i fjor og bilen bare gikk 1500km i fjor vinter.

Det har blitt gjort litt småting med bilen. Dette er ting som lett kan endres tilbake til originalt.
Høydejusterbart senkesett (godkjent i vognkort)
19" Felger på sommer
18" Felger på vinter
Sotet alle lykter med film (kan bare dras rett av)
En ekstra leppe nederst på frontfanger (følger med 1 til som er litt mindre)
Øyelokk

Det er det som har blitt gjort utover det orginale, men for og nevne noe av original utstyret som også er på denne bilen så har den Navigasjon, Stereopakke med bose anlegg og forsterker og basser innebygget i bagasjerommet, delskinnseter med god sittekomfort og gode sidestøtter. Originle xenon lys, avtagbart hengerfeste, ryggesensor. Det er bare for og nevne noen av godene, resten ser du i utstyrlista.

Skulle det være noen spørsmål eller er du bare intressert i en hyggelig bilprat så er det bare og ringe. Bilen er entusiast eid så den er tatt utrolig godt vare på. Bilen kan selvfølgelig gjøres orginal før salg hvis det er ønskelig, eller om den bare vil heves litt osv så fikser jeg det. Prisen er det ikke noe i veien for at vi kan diskutere så kommer vi til en enighet. Heftelsene som er igjen blir selvfølgelig gjort opp og slettet ved salg. Bilen kan også byttes i varebil

ANNONSESELGERE KAN BARE RINGE HVIS DE ER INTERESSERT I OG KJØPE BILEN OG IKKE SELGE ANNONSE!!

Spesifikasjoner

Omregistrering
5 664 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
194 334 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Audi
Modell
A4
Modellår
2007
Karosseri
Stasjonsvogn
Drivstoff
Diesel
Effekt
140 hk
Slagvolum
2 l
CO₂-utslipp
162 g/km
Kilometerstand
153 000 km
Girkasse
Manuell
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Seter
5
Farge
Rød
Interiørfarge
Svart
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
SD48430
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Air Condition
  • Airbag foran
  • Alarm
  • Antiskrens
  • Antispinn
  • Bagasjeromstrekk
  • CD-veksler
  • Cruisekontroll
  • Diesel-partikkelfilter
  • DVD
  • El.vinduer
  • Elektriske speil
  • Farget glass
  • Handsfree opplegg
  • Hengerfeste, avtagbart/svingbart
  • Hengerfeste, fast krok
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg
  • Midtarmlene
  • Multifunksjonsratt
  • Navigasjonssystem
  • Oppvarmede seter, foran
  • Parkeringsensor bak
  • Radio/CD
  • Sentrallås
  • Servostyring
  • Seter i delskinn
  • Sommerdekk på aluminiumsfelg
  • Sommerdekk på felg
  • Startsperre
  • Takrails
  • Vinterdekk på aluminiumsfelg
  • Vinterdekk på felg
  • Xenonlys

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

2170 FenstadLogg innLogg inn for å se hele adressen

Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

43776172

Sist oppdatert

3. oktober 2013, 12:08

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Audi
Audi A4