Finansiering restverdilån 36 mnd:
• Egenkapital: 559 800,-
• Månedskostnad: 23 755,-
Priser ved 20% egenkapital og 70% restverdi etter 36 mnd basert på våre finansieringspartneres rente. Dette er kun priseksempler, kontakt oss for nøyaktig tilbud på finansiering.
Ferrari 488 Spider er en mesterlig kombinasjon av eksplosiv ytelse og grenseløs, åpen frihet. Under panseret ligger den ikoniske 3,9-liters twin-turbo V8-motoren, som produserer 670 hestekrefter og 760nm, levert rett til bakhjulene via en 7-trinns dobbeltclutchkasse. Kraftverket banker til med 0–100 km/t på 3,0 sekunder - 0-200 km/t på 8,3 sekunder - og fortsetter skyvet hele veien opp til 330 km/t. Turtallene blir i denne satt til liv med sportseksossystem, og med taket nede kjenner man V8-villdyret helt opp i nakken.
Eksteriøret er den perfekte blandingen av aggressivt og elegant, her utført i klassisk Rosso Corsa - med 20” smidde felger, Scuderia Ferrari skjold på fremskjermer og røde bremsekalipere. For et ekstra motorsport-preg til de vakre linjene, er hekken valgt med Carbon Fibre Rear Air-Ducts og Carbon Fibre Fog Lamp - samt ettermarkeds Carbon Fibre Rear Wing.
Interiøret kombinerer Nero skinn og Alcantara med Rosso kontraststitching og Cavallino Rampante brodert i nakkestøttene. Goldrake racing seats med lift gir perfekt kombinasjon av støtte, komfort og estetikk - mens Carbon Fibre Racing Package dominerer detaljene, med karbonratt med LED-turtallsindikatorer, karboninnlegg i dashbordet og på midtkonsoll/bro. Rosso-fargede setebelter, sportssill-cover i dørene, Rosso Ferrari-skinninnlegg i seter og gulvmatter med modelllogo setter sammen en fantastisk gjennomført helhet.
Bilen er ikke kun ment for høye turtall, og er valgt med moderne teknologi for både sikkerhet og komfort. Parkeringskamera, parkeringssensorer foran og bak, Apple CarPlay og Premium JBL Hi-Fi sørger for brukervennlighet og en moderne ramme rundt opplevelsen.
488 Spider er et åpent V8-mesterverk der vakre linjer, tradisjonsrikt håndverk og ubegrenset frihet møtes i noe som kler norske hårnålssvinger like godt som fransk riviera.
Kontakt en av våre selgere:
Olav Medhus 934 33 100
Thomas Kleven 970 33 100
Håkon Bjerknes 922 62 007
Bård Abrahamsen 994 47 122
byMEDHUS skal være en viktig og synlig aktør innenfor premium bil både av nye, nyere og classic biler. Vi har et stort nettverk for kjøp og salg av biler og vil kunne skaffe deg det du måtte ønske. Vi vil være blant de beste på å selge kommisjonsbiler da vi ikke har noen bindinger eller forpliktelser til andre enn deg! I tillegg vil vi importere det du måtte ønske samt å ta inn biler til lager vi vet du har lyst på. Gjennom mange år har vi hatt mest erfaring i Norge med sportsbilmerker som Ferrari, Lamborghini og McLaren. Vi har solgt mye Porsche, Maserati og Bentley gjennom mange år. I tillegg er vi god på Mercedes, BMW, Audi og Land-Rover. Vi er en liten butikk som har mulighet til å snu oss rundt og jobbe med det markedet innenfor premium bil ønsker. Det betyr at du vil finne både bensin, diesel og el bil i vår butikk. Vi ønsker å være øverst på listen din når du skal ha bil. byMEDHUS vil ha en tydelig strategi på å være synlige i sosiale media. Vi tror at du vil synes byMEDHUS med det innholdet vi er som mennesker, utradisjonelt design, opplevelser og konsept er et friskt pust som forfører deg til å bli kunde hos oss!
- Stay On Four
Vi tar forbehold om utstyrs- skrivefeil i annonsen