Bildegalleri
To barnebøker om følelser
Til salgs
Frakt fra 99 kr + Trygg betaling 43 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Hei, følelse! - en liten spørrebok om store følelser
Elisabeth Moseng
2023, Innbundet, Norsk Bokmål
Å snakke om følelser er ikke lett. Hvordan vet du hva du føler, og hvordan kan du sette ord på det? Møt Eno Ekorn og Bella Bjørn og finn ut av det sammen med dem!
Hei, følelse! er en varm og leken spørrebok som inviterer til å snakke om følelser. For følelser er ikke farlige! Det gjelder bare å bli kjent med dem.
Fanta og følelsene - følelsesmestring for barn
Av Julia Pöyhönen, Heidi Livingston, Linnea Bellamine
Del av serien Fanta
FANTA OG FØLELSENE - FØLELSESMESTRING FOR BARN gir små barn og deres omsorgspersoner en lærerik og morsom innføring i hvordan man kan forstå og jobbe med følelsene sine. Bøkene om Fanta er utviklet av psykologer med mål om å styrke barns emosjonelle kompetanse. Hver bok inneholder en søt og gjenkjennelig historie til barna, nyttig veiledning til de voksne, og spennende øvelser man kan gjøre sammen. Her finner du også tips til øvelser man kan gjøre sammen med store barnegrupper! Bøkene er perfekte for høytlesning og vil garantert åpne opp for mange fine samtaler som vil hjelpe barna med å regulere følelser i hverdagen. Les også FANTA OG DOVENDYRET - STRESSMESTRING FOR BARN!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 13.11.2025 kl. 12:59 ・ FINN-kode: 436980646