Bildegalleri
Casio Duro MDV-106 "Marlin" – Ny i boks – Kultklassikeren!
Til salgs
1 500 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Merke: Casio
Kjønn: Unisex
Selger en til helt ny og ubrukt Casio Duro MDV-106, også kjent blant entusiaster som "Marlin" på grunn av marlin-logoen på urskiven. Dette er modellen som ikke lenger selges i Europa, men fortsatt har kultstatus i USA og blant samlere. Klokken er helt original med svart resinreim, fortsatt i original embalasje.
Jeg hadde to - dette er den andre.
"Dette er en robust og ærlig dykkerklokke uten tull – 200 meters vanntetthet, skrukrone og klar, lettlest urskive.
Casio Duro har blitt anbefalt av alt fra klokkeentusiaster til profesjonelle dykkere som en av de beste “value for money” dykkerklokkene på markedet", sier produsenten.
MDV-106 fikk kultstatus i 2011 etter å ha blitt brukt av Bill Gates i et intervju – dette gjorde klokken ennå mer ikonisk. Designet henter inspirasjon fra tradisjonelle dykkerklokker, men uten å være en kopi.
Spesifikasjoner:
• Modell: Casio MDV-106-1A
• Diameter: ca. 45 mm
• Tykkelse: ca. 12 mm
• Vannresistens: 200M
• Urverk: Quartz med lang batteritid
• Skrukrone for ekstra sikkerhet
• Enveis roterende bezel
• Rød sekundviser (signaturdetalj)
Tilstand:
Helt ny og ubrukt.
Original resinreim.
Selges med en fin, stor klokkeboks i imitert skinn.
Pris:
1500 kr
Kjøper betaler frakt. Kan hentes etter avtale i Våler (Mossedistriktet)
Perfekt for deg som vil ha en solid og ikonisk dykkerklokke til hverdagsbruk – eller til samlingen - eller som julegave.
Ta kontakt ved spørsmål.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 29.11.2025 kl. 17:23 ・ FINN-kode: 436201909