Bildegalleri
Gravidklær selges samlet
Til salgs
Frakt fra 99 kr + Trygg betaling 78 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: L
Selger gravidklær samlet. Pakken inneholder tre kjoler, to bukser og en spanx.
❤️Selger en fin og behagelig gravidkjole fra Dorothy Perkins - butten down tea dress. Kjolen er svart med et fargerikt blomstermønster i røde, gule og hvite toner. Den har lange ermer og et knytebelte i midjen som fremhever magen på en fin måte. Perfekt for både hverdag og fest. Størrelse 40/L. Brukt i en graviditet. Kjøpt for 550 kr ny.
❤️Selger to par komfortable mammabukser i denim fra H&M Mama.
1. Bukse: Størrelse M, brukt få ganger. Fremstår som ny.
2. Bukse: Størrelse L, helt ny med lappen på.
Buksene er perfekte for en voksende mage og er laget av et materiale som inneholder 20 % resirkulert bomull.
❤️Mamalicious Mlsophie Tess
Mint grønn gravidkjole med sorte hjerter. Ammevennlig. Pent brukt. Størrelse 40/L. Kjøpt ny på Zalando til 579 kr.
❤️Flerfarget rosa kjole med blomster i størrelse L. Ny og ubrukt med prislappen på. Kan brukes både av gravide og ikke. Ny pris 499. Mamalicious Mldante mini dress.
❤️Ny og ubrukt nude gravid spanx/holdin/shapewear selges. Ingen skader. 85% polyamid, 15% elastan. Nypris og kjøpt for 439 kr fra Zalando.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 22.11.2025 kl. 10:35 ・ FINN-kode: 434992141
