Bildegalleri
Seiko Prospex Premium Heritage Diver
Til salgs
Frakt fra 19 kr + Trygg betaling 244 kr. Frakten er på tilbud – ordinær pris er 39 kr.
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Merke: Seiko
Kjønn: Herre
1965 remake modellen med nydelig fargespill. Helt ubrukt. Kjøpt hos Protid Urmaker Grøtteland med nypris 19900kr men ikke brukt pga sykdom. Alt medfølger. Kjøp trygt av klokkentusiast med mange og utelukkende kun positive tilbakemeldinger. Send gjerne melding så kan jeg svare på evt spørsmål eller sende bilder. Alt av esker, garantikort etc medfølger.
Stålet er superherdet som gjør den veldig ripemotstandig. Urverket er high end og kan ikke sammneligned med billige seikoer. Dette er en svært gjennomført klokke på alle måter. Urverket har 3 dagers kaliberet og 300m vanntetthet.
Ref: SPB451
Bonusmulighet:
For 15000 + frakt får du en bonusklokke med på kjøpet. Denne såvidt brukt av samme grunn og kjøpt av samme forhandler. Seiko Street Series Tuna. Se siste bilde. Denne koster 5000kr og er nå utgått etter en kort produksjon der 3 farger ble produsert. De begynner å bli populær på bruktmarkedet. Utrolig komfort og bærer som 42mm. Se siste bilde.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 30.10.2025 kl. 15:25 ・ FINN-kode: 434747917