Bildegalleri
Fjørå Flex1 Tech Pants str L (ny, uten lapp)
Til salgs
Frakt fra 39 kr + Trygg betaling 90 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: L
Merke: Norrøna
Ny, ikke brukt, enten er lappen i lomma, ellers er den rotet bort. Har ikke rukket å sjekke enda.
Kjøpte den via nettsiden til Norrøna i mars 2025. Kommer med utvidet garanti på 7 år!!! Legger ved ordrenummer/ kvittering slik at garantien gjelder for ny eier.
Utrolig lett og komfortabel bukse med veldig fint snitt. Stretchy og pustende materiale som gjør at buksen sitter som et skudd 😉🥳 Har allerede 2 andre Flex1 tech bukser som jeg bruker selv, så denne ble overflødig. I tillegg til at den ble litt kort i bena for min del (er 185 cm høy), så gikk for herremodell på de andre.
Se siste bilde for å vurdere størrelse
Klippet fra Norrøna og gjelder akkurat denne modellen.
Flere bilder kommer. Evt send melding v interesse så ordner jeg det fortløpende.
KLIPPET FRA NORRØNA:
Vår letteste bukse for terrengsykling.
Denne svært lette og komfortable buksen er laget for terrengsykling på singletrack, men fungerer også utmerket til andre aktiviteter som fotturer, langrenn og generelt friluftsliv.
Vi bruker det slitesterke, resirkulerte softshell-stoffet flex1 med dobbel veving fordi det er svært pustende, værbestandig og elastisk - og har en utmerket bevegelsesfrihet og komfort. Utsiden av stoffet er sterkt og glatt.
Innsiden har mange løkker, noe som skaper få kontaktpunkter mot huden. Buksen har 4-veis stretch og har vist seg å være svært slitesterk i denne lettvektsklassen. I tillegg er produktet enkelt å rengjøre etter bruk.
Hovedmateriale: 4-veis stretch dobbeltvevd, 86 % resirkulert nylon, 14 % elastan, 125 g/m2. PFC-fri DWR bluesign- og GRS-sertifisert.
Hovedfunksjonene inkluderer: Custom-Fit midjesystem - med strikk som er spesielt utviklet for fleksibilitet under terrengsykling. To lommer med glidelås som er plassert litt på siden, slik at tingene du legger der, havner litt mer på utsiden av lårene. Den nedre lårlommen er plassert på siden. Laserproduserte hull rett under midjen på ryggen for å skape mer ventilasjon. Knærne er designet for bevegelse. Enden på buksebenet er ren og enkel.
Dette produktet har en teknisk passform.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 2.11.2025 kl. 18:37 ・ FINN-kode: 434560685
