Bildegalleri
Stue
Kløfta - 3-roms sokkelleilighet i rolig nabolag til leie
- Månedsleie
- 14 900 kr
- Depositum
- 44 700 kr
Nøkkelinfo
- Internt bruksareal
- 60 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 60 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 2
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.11.2025 - 31.10.2028
- Dyrehold tillatt
- Ja
- Energimerking
- E - Oransje
Fasiliteter
Beskrivelse
Innhold
Velkommen til Bakkestien 2! Dette er en lys og pen 3-roms sokkelleilighet med fin beliggenhet sentralt på Kløfta. Boligen inneholder gang med skyvedørsgarderobe, stue, kjøkken med hvitevarer, flislagt bad og to soverom med garderobeskap. Boligen har en egen uteplass utenfor stuen, egen trapp ned til inngangspartiet samt parkering i carport.
Boligen har en romslig entré med stor skyvedørsgarderobe, og fra entréen er det adgang til det minste av soverommene. Videre innover kommer man til stuen, med åpen løsning inn til kjøkkenet, der man kommer seg videre inn til hovedsoverommet og badet. Badet har lyse fliser, vegghengt toalett, dusjnisje med glasskyvedør og vegg av glassbyggerstein.
Røyking ikke tillatt hverken inne eller på uteplassen.
Dyrehold kan vurderes etter avtale.
Beliggenhet
Boligen ligger fint til i et rolig boligfelt på Kløfta i Ullensaker kommune, og kun en kort gåtur unna finner du Kløfta sentrum, med flere cafeer/spisesteder, dagligvarehandel og Romerikssenteret med sine over 30 ulike butikker. Jessheim Storsenter ligger en 10 minutters kjøretur unna, som dekker alt man måtte behøve av handler og servicetilbud.
Nærområdet tilbyr mange tilbud for den som er glad i sport og å holde seg i aktivitet. Bakkedalen aktivitetspark ligger kun en 5 minutters spasertur unna, og inneholder blant annet svømmebasseng, skateanlegg, tennisbaner, løpebane, sandvolleyball, fotballbaner, turstier og lekeplasser.