
Bildegalleri
Triple Seven P.T. Paratow 4.2m paravinge
Til salgs
4 700 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
RAM-air double-skin parawing for downwind og freeride foiling. Glimrende også på snø, lett å pakke bort og ta fram på anmarsjer ved toppturer, og lek over pute-terreng etc.
Nylig returnert fra fabrikk-trimming til siste oppgradering med nye liner etc. Direkte-liner satt på nå, servo-liner følger med om du vil bytte til oppsett med mer range.
Langt mer stiv og stabil i canvas enn single-skins, og ikke minst mye bedre upwind. Kan bedre enn noen paravinge kjøres på leading edge med fin trekk i mye vind, uten at du blir dradd avsted eller alltid må være i trapes.
Stiller samtidig visse krav til seileren. Mindre egnet om du er nybegynner, med et krevende hydrofoilbrett, på et sted med direkte ustabil vind.
Men ellers, hvis du skal gjøre en del freeriding, og ikke må gjøre fullstendig nedpakking ved bølge-kjøring downwind, så er denne riktig bra.
Og på snø kan du også være fullstendig nybegynner, og høyst trolig finne at denne er nettopp det rette om du sammenlikner med andre.
Har fantastiske materialer og en super byggekvalitet, skulle virkelig være verd den nedsatte prisen her.
Selges pga skadet kne og skulder, måtte gå over til de aller enkleste paravingene.
https://777kites.com/gliders/paratow/ Kan sendes med Posten.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 3.12.2025 kl. 14:16 ・ FINN-kode: 433301106




