Bildegalleri
Sjeldent funn: Dilema extrait de parfum, herreparfyme/unisex
Til salgs
Frakt fra 39 kr + Trygg betaling 128 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Selger en sjelden og utgått, håndlaget extrait de parfum (den sterkeste konsentrasjonen, trenger veldig lite av gangen av den). Svært lite brukt, det er ikke mulig å merke at flasken ikke er full. Gjenstår ca 49 av 50 ml, jeg selger den fordi jeg ikke får brukt den nok og har for mange andre flasker. Jeg tar derfor ikke bytter, dessverre.
Den minner om kjente parfymer fra hus som Initio og Nishane, men har noe helt eget ved seg som jeg synes plasserer den i en klasse for seg. Dilema ble
markedsført som unisex, men personlig synes jeg den framstår som herreduft/herreparfyme, som en moderne arvtaker etter klassikere som Jacomo de Jacomo og kanskje Yatagan i stilen, men med helt andre ingredienser og «feeling», blant annet safran, lakris, papyrus og myrra. Se mer på nettsiden til produsenten:
https://www.adialevan.com/parfum/dilema-artistic-extrait/
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 20.10.2025 kl. 20:46 ・ FINN-kode: 432856768