Bildegalleri

Delikat leilighet i 7.etg. med solrik balkong

Solgt
Landås

Delikat 3(4)-roms endeleilighet med høy standard i 7.etg. Solrik balkong med nydelig utsikt.

Prisantydning3 900 000 kr
Totalpris
4 077 313 kr
Omkostninger
9 300 kr
Fellesgjeld
168 013 kr
Felleskost/mnd.
6 570 kr
Fellesformue
6 671 kr
Formuesverdi
892 944 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
2
Internt bruksareal
62 m² (BRA-i)
Bruksareal
66 m²
Eksternt bruksareal
4 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
11 m² (TBA)
Etasje
7
Byggeår
1959
Energimerking
G - Rød
Rom
3
Tomteareal
41 580 m²

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Heis
Ingen gjenboere
Offentlig vann/kloakk
Rolig
Sentralt
Utsikt
Turterreng
Lademulighet

Om boligen

Romslig 3(4)-roms endeleilighet i 7.etg. med heis i bygget. Nydelig utsikt utover Bergensdalen og mot sentrum fra solrik, vestvendt balkong på 11 kvm. Nydelige turområder på Ulriken og Landåsfjellet som er tilgjengelig til fots fra boligen. Kort gange til buss, butikk og ca. 10 min. til Sletten Senter hvor det er bybanestopp.

Leiligheten ble betydelig oppgradert med helt nye gulv, malte vegger og innerdører i 2024. Lekkert kjøkken fra 2016 med eikefronter. God plass til spisebord og stor sofa i stuen. Pent helfliset bad fra 2018. Praktisk løsning med vaskemaskin og tørketrommel i mellomgangen. Leiligheten hadde opprinnelig 3 soverom. Dette er mulig å tilbakeføre med lettvegger.

Sykkelparkering i u.etg. med tilkomst via heis.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode432205170
Sist endret25. okt. 2025 10:54
Referanse2704250103

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.