Bildegalleri

Gustav Waal og Eiendomsmegler 1 Dahl Drammen ønsker velkommen til Tollbugata 11!
Delikat og attraktiv 3-roms toppleilighet med 14 kvm. vestvendt balkong - Heis og garasje - Rett ved togstasjon!
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Andel
- Soverom
- 2
- Internt bruksareal
- 78 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 83 m²
- Eksternt bruksareal
- 5 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 14 m² (TBA)
- Etasje
- 5
- Byggeår
- 1999
- Energimerking
- D - Rød
- Rom
- 3
- Tomteareal
- 1 681 m² (eiet)
Fasiliteter
Om boligen
Leiligheten har god intern beliggenhet i 5. etg., på toppen av bygget. Den vender mot vest med utsikt både mot Strømsø og Bragernesåsen. Herfra ser man også elven.
Dette er et fint leilighetskompleks med garasjekjeller og heis. Det er gode sol og utsiktsforhold.
Leiligheten inneholder: Entré/gang, separat kjøkken, romslig stue, 2 soverom, bad og bod. I tillegg er det utgang til en åpen og solrik balkong på ca. 15 kvm Det er også en ekstra utvendig bod på leilighetsplan.
Det ble lagt nytt utvendig tak på borettslaget i 2025.
Egen garasjeplass i felles garasjeanlegg.
Velkommen!
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
EiendomsMegler 1 Dahl Drammen
Prisstatistikk
Tollbugata 11
på annonsen
prisantydning per kvadratmeter
Prisfordeling
Pris per m² ligger 8 960 kr under snittet for leiligheter i Gamle Drammen.
Grafen viser antall leiligheter solgt i Gamle Drammen siste året fordelt på pris per m² - totalt 1 075 leiligheter
Antall boliger
Kvadratmeterpris tilsvarer prisantydning pluss fellesgjeld per kvadratmeter (p-rom eller BRA-i). Prisene i grafen er avrundet til nærmeste 1000 kr.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.




































