Bildegalleri
Alpinstøvel Nordica Sportmachine str.28.5/ EU 43-44
Til salgs
Frakt fra 99 kr + Trygg betaling 101 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Lengde: 285 cm
Lite brukt alpinstøvel Nordica Sportmachine 3 med 80 fleks, mondostr. 28 som tilsvarer str. 43-44. Kun brukt i en sesong før junior vokste ut av de. Han har vært fornøyd med disse alpinstøvlene.
Lestbredde er 102 mm med en bredere passform som kan romme føtter med høyt volum. Vår junior har normalt bredde på foten og de passet også fint til den type fot. Ytterside av lengden på støvelen måler 325mm.
Beskrivelse fra produsenten:
3D Custom Liner gir nøyaktig tilpasset passform, holder på varmen, god støtdemping og øker kontrollen. Adjustable Cuff Profile er et enkelt system som gjør det mulig å øke mansjettvolumet. Takket være de doble skruene på den øvre baksiden kan hver skiløper enkelt tilpasse passformen og finne den rette komforten. Tri Force Shell Construction, maksimerer overføringen av energi fra benet og foten til innerstøvelen og skallet for uovertruffen kraft og kontroll.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 22.2.2026 kl. 20:16 ・ FINN-kode: 430348767
