Bildegalleri
Prestige Renaissance sal selges
Til salgs
+ frakt og Trygg betaling
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Godt vedlikeholdt Prestige Renaissance sal selges. Den er utrolig god å hoppe med, men selges da jeg dessverre ikke får brukt den selv. Kjøpt ny fra Skoies i 2022.
Størrelse 17/33, bommen kan lett tilpasses
Latex paneler
Kalveskinn, farge London
Prestige Renaissance stigbøylereimer kan følge med uten tilegg i prisen🦋
Med en Renaissancesal får du det beste fra to verdener - den unike close contact følelsen og den franske passformen og lærkvaliteten. I tillegg har disse salene Prestige sin bom som både er lett, formstabil og av høy kvalitet, og som kan justeres av salmaker.
En Renaissancesal har svært tynne paneler, som gjør at du får veldig god kontakt og følelse med hesten. Salen gir rytteren lite støtte, dermed må rytteren finne balansen i seg selv. For en del ryttere er det en overgang å gå fra andre sprangsaler med mye støtte, men så fort man knekker koden vil man oppleve en bedre rytterfølelse, balanse og harmoni med hesten.
F2 er en videreutvikling av F-modellen. Den har en litt mer oppbygd baksvissel og noe bredere sete, som gir mer komfort og stabilitet til rytteren. Salen er bygd slik at man får samme posisjon som i F.
Salen har et medium flatt sete, og har de samme kappene som F. Kort forklart vil F passe best for ryttere som rir mest i lett sete, mens F2 og F2S passer for ryttere som sitter i salen når de rir.
Den har et ubetydelig lite skrapemerke bakerst på setet, har ingenting å si for bruken.
Nypris 65.000kr
Ønsker 45.000kr
Åpen for realistiske bud🦋
Kan sendes eller hentes i Oslo/Drøbak
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 26.4.2026 kl. 13:56 ・ FINN-kode: 429921998
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt