Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Ford/Focus

Bildegalleri

(1/14)

Ford Focus

Modellår

2011

Kilometerstand

163 000 km

Girkasse

Manuell

Drivstoff

Diesel

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på BD74791Trenger du biltransport? Få tilbud her
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Vi kjøpte denne i vår fordi den var i veldig god stand, vi mente det var et kupp, for siste 14 månedene har det vært tatt en veldig stor service, med skifte av alle deler som koster mye penger (kløtsj, registerreim, bremser, fjærer og forstillings deler, oljer og væsker, Regenerering av diesel partikkel filter - det er 100% rent nå) tilsvarende en regning på over 60.000,- på et verksted)

Eneste feil på den er høyre frontlykt. Ny lykt er kjøpt og skal monteres når den kommer. Noen varmetråder i frontviduet er ustabilt. Bilen har vært omlakkert tidligere, vi vet ikke hvorfor. Ellers er dette en bil som bør sees og prøves, det er VELDIG MYE bil for pengene.

Vi selger den fordi jeg klarer ikke ha den den. Jeg er nesten to meter høy, har dårlig rygg og et dårlig kne, bilen er for lav for meg. Det var et bomkjøp i forhold til helsa mi, den er dårlig! Vi har kjøpt en gammel Suzuki SX4, den er mye høyere. Vi tar høyde for skrivefeil i teksten.

Den kan prøvekjøres i morgen mandag mellom 12.00 - 16.00

Jeg har kjørt rundt og sett på biler i 30-40 tusen kroners klassen - det er MYE søppel å kjøpe. Dette er ikke søppel, det er en god bil som er stort sett feilfri (ingen store dyre feil)

Spesifikasjoner

Omregistrering
1 847 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
37 000 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Ford
Modell
Focus
Modellår
2011
Karosseri
Kombi 5-dørs
Drivstoff
Diesel
Effekt
115 hk
Slagvolum
1,6 l
Kilometerstand
163 000 km
Girkasse
Manuell
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Seter
5
Farge
Rød
Bilen står i
Norge
Neste frist for EU-kontroll
31.05.2025
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
BD74791
1. gang registrert
23.11.2011
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • Hengerfeste, fast krok

Selgers kjennskap til bilen

Kjente feil, mangler eller synlige skader?

Ja. Høyre frontlykt skal skiftes, jeg har bwestilt ny

Har bilen heftelser/gjeld?

Nei

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

4715 Øvrebø
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

429406638

Sist oppdatert

28. desember 2025, 17:00

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Ford
Ford Focus