Kokk eller servitør
Folkets AS
- Frist Snarest
- Ansettelsesform Engasjement
Vi søker kokk og servitør
FOLKETS SØKER FOLK
Folkets, en café, pub og spiseri i hjertet av Hagan i Nittedal, søker en kokk og en servitør. Vi er plassert på Hagan i Nittedal, få meter fra bussholdeplasser, ca 20 minutter fra Oslo sentrum. Gratis parkering utenfor. Du kan lese mer om oss på folketshagan.no
Spesifiser hvilken stilling du søker på i søknaden.
Kokk
På Folkets har vi en variert meny som endres etter sesong. Vi har diverse lunsjretter, deilige salater, saftige hjemmelagde burgere, pizza, og enkelte fisk- og kjøttretter. For større selskaper legger vi til rette med en egen selskapsmeny som gir gjestene det lille ekstra. Våre kokker er dedikerte, og jobber hver målrettet for å gi våre gjester gode opplevelser.
Arbeidsmengde vil være hel, eller deltid. Ta kontakt, så ser vi hva vi kan bli enige om. I perioder ved større selskaper eller lukkede arrangementer vil det være større behov og ytterligere arbeidskapasitet vil være ønskelig.
Arbeidsmengde: Heltid/Deltid.
Arbeidstid varierer fra kjøkkenets åpningstid og behov: tirsdag - torsdag: 11.00-20.00, fredag: 11.00-21.00, lørdag: 12.00-21.00, søndag: 13.00-19.00.
Arbeidsoppgaver:
Tilberede varierte retter fra vår a la carte meny.
Aktiv deltakelse i å opprettholde et velfungerende kjøkken.
Lage mat av høy kvalitet.
Bidra til et godt arbeidsmiljø.
Kvalifikasjoner:
Gode kommunikasjonsevner på norsk eller et skandinavisk språk.
Kjennskap til a la carte meny
Er en lagspiller og samarbeider godt med andre.
Evne til å bidra positivt til et godt arbeidsmiljø.
Glad i og lidenskap for matlaging.
Kjennskap til IK-mat og gjeldende regelverk.
Servitør
Er du glad i mennesker og liker å yte det lille ekstra?
Vi ser etter en utadvendt person som er uredd mennesker og samarbeider godt med andre. Det kan til tider være høyt trykk av gjester i restauranten, så det er fint om du trives med hektisk arbeid og takler stress. Det er en fordel om du har erfaring fra bransjen eller service. Vi ser etter en person over 20 år, ihht. alkoholservering.
Arbeidstid: Deltid
Det vil i hovedsak være vakter annenhver fredag, lørdag og søndag. Ved sykdom kan vaktene variere fra restaurantens åpningstid: tirsdag - torsdag: 11.00-21.00, fredag: 11.00-02.30, lørdag: 12.00-02.30, søndag: 13.00-20.00.
Arbeidsoppgaver:
Yte god service og være opptatt av god kvalitet.
Bidra til at Folkets fortsetter å være et godt sted å jobbe
Kvalifikasjoner:
Gode kommunikasjonsevner på norsk eller et skandinavisk språk.
Glad i mennesker.
Opptatt av det lille ekstra.
Er en lagspiller og samarbeider godt med andre.
20 år eller eldre.
Vi tilbyr:
Fleksibel arbeidstid, inkludert dag, kveld og helg.
Et trivelig og inkluderende arbeidsmiljø.
Konkurransedyktig lønn i henhold til dine ferdigheter og erfaring.
Er du klar til å bringe din lidenskap for matlaging, eller passion for service til vår restaurant? Marker din søknad med ønsket stillingsfunksjon og CV via «Søk her»-funksjonen på Finn eller mail til folketshagan@gmail.com. Legg gjerne ved dine to siste referanser.
Ved spørsmål rundt annonsen, ta gjerne kontakt med meg på telefon 400 54 624.
Søknader blir lest og gjennomgått fortløpende.
Vi ser frem til å ønske en engasjert kokk og servitør velkommen til Folkets!
Ferdigheter
- A la carte
- Matkvalitet
Om arbeidsgiveren
Folkets AS er en café, bar og spiseri i hjertet av Hagan i Nittedal. Lokalet innehar en egen sportsbar i tillegg til en større restaurantdel, med plass til ca 100 gjester. Vi viser sport, med fokus på fotball.
- Sektor: Privat
- Sted: Hellinga 8a, 1481 Hagan
- Bransje: Restaurant, mat og uteliv
- Stillingsfunksjon: Kokk, Mat og servering, Servitør
- Arbeidsspråk: Norsk, Engelsk
JobbMatch
BetaEr du kvalifisert for jobben?
Nysgjerrig på om du kvalifiserer til denne jobben? Med JobbMatch får du umiddelbar tilbakemelding på hvor godt din profil matcher stillingsutlysningen.
Nøkkelord
Kokk, Restaurant, Deltid, Kjøkken, Servitør
(1/5)
Annonseinformasjon
- FINN-kode 429392652
- Sist endret