Bildegalleri
4G modul med solcellelading
Til salgs
Frakt fra 39 kr + Trygg betaling 106 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Denne modulen gir deg fjernovervåkning av bigården. Den må ha dekning og sender da regelmessige oppdateringer fra alle bikubene i bigården. Den har eget batteri som lades av solceller. Du trenger ikke denne modulen om du har biene hjemme, da har du kommunikasjon via blåtann. Men har du bigården et annet sted, drar på lyngtrekk eller kanskje du også ønsker å ha kontroll når du er på ferie eller ute av huset så er denne modulen et must.
Du trenger kun en 4G modul for å overvåke opptil 100 kuber pr lokasjon. Plasser den i bigården din og den begynner automatisk å jobbe, ingen ting å sette opp!
1. 2g, 3g, 4g, LTE nettverk er mulig
2. Kun 1 modul for 100 kuber pr lokasjon
3. Modulen sender automatisk data fra de forskjellige enhetene og du kan se dataene online uansett hvor du er
4. Modulen kan sende data hvert 15. minutt, men anbefaler hver time eller enda sjeldnere på vinteren for å spare på batteriet som lades av solen
5. Kommuniserer over et område med radius 30 m
6. Enheten lades via solcellepanel. Velg derfor en plassering med god tilgang på sollys.
7. Modulen kan også lades via micro USB som befinner seg inni enheten
8. Batteri er inkludert
9. Bruker kun 20 MB per måned på SIM kortet
11. Vanntett
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 22.9.2025 kl. 23:29 ・ FINN-kode: 428409107







