Bildegalleri

Velkommen til Sundtjønnkroken 5! Sjarmerende hytte med koselig uteplass.

Søndre Veggli, Sundtjønn

Koselig hytte med anneks | Lade-muligheter | Flotte turområder sommer som vinter!

Prisantydning2 590 000 kr
Omkostninger
64 750 kr
Totalpris
2 654 750 kr
Kommunale avg.
4 409 kr per år
Eiendomsskatt
2 224 kr per år
Formuesverdi
306 038 kr
Verditakst
2 700 000 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Hytte
Eieform
Eier (Selveier)
Internt bruksareal
73 m² (BRA-i)
Bruksareal
89 m²
Eksternt bruksareal
16 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
94 m² (TBA)
Tomteareal
1 000 m² (festet)
Festeavgift
7 331 kr
Byggeår
1981
Soverom
3
Rom
4
Energimerking
G - Rød

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bilvei frem
Peis/Ildsted
Rolig
Bademulighet
Fiskemulighet
Innlagt strøm
Turterreng
Lademulighet

Visning

lørdag, 31. januar
12:00 – 14:00
søndag, 01. februar
12:00 – 14:00
Ønsker du å delta på visningen ber vi deg melde deg på slik at vi vet at du kommer. Da kan vi bistå alle best mulig og gi deg tiden du trenger på visningen. Kontakt gjerne megler før visning hvis du har spørsmål. Visningen avholdes bare dersom det er påmeldte. Hvis det ikke er oppsatt visningstidspunkt eller tidspunkt ikke passer, kontakt megler. 

Husk å lese komplett salgsoppgave før visning. Bestill komplett, utskriftsvennlig salgsoppgave.

Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til Sundtjønnkroken 5 - en sjarmerende hytte med boblebad og skjermet uteplass.

Rundt hytta ligger det fantastisk løypenett fra tidlig vinter til langt ut på våren. På Vegglifjell finner du rundt 100 km med preparerte skispor, som strekker seg gjennom småskog og over åpne fjellvidder opp mot snaufjellet. Eiendommen ligger i nærhet til vannet Sundtjønn og ved foten av Svartløkfjellet på Søre Vegglifjell, ca 817 moh. I Sundtjønn er det gode muligheter for fisking og bading hvor det blant annet er bålplass, gapahuk, brygge og diverse benker. Ellers er det mange fine aktivitetsmuligheter på Vegglifjell og området rundt. Bla. Numedalsbanen på sommerstid og Vegglifjell Skisenter på vinterstid.

Det er ca 2,5t fra Oslo og ca 1t og 10 minutter fra Kongsberg.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode427183837
Sist endret14. jan. 2026 14:12
Referanse2863250066

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.