Elektriker/servicetekniker elektro
GK Norge
- Frist 5.10.2025
- Ansettelsesform Fast
Trives du med å jobbe som elektriker og ønsker å være del av et godt arbeidsmiljø? Bli endel av #TeamGK!
Vii GK drives av å utvikle, bygge og drifte smarte tekniske løsninger somreduserer klimabelastningen fra gamle og nye bygg. Uansett hvilken type bygg vi jobber med, finner viløsninger med tanke på både dagens brukere og fremtidige generasjoner.
Vi har enøkende oppdragsmengde med mange spennende prosjekter og serviceoppdrag de neste årene, og har derfor behov for flere elektrikere og serviceteknikere som ønsker å jobbe med varierte oppdrag i Bergen og Vestland fylke!
Vi ser nåetter:
- elektrikere til prosjekt og prosjektarbeid
- elektrikere til vår serviceavdeling
- serviceteknikere brann/nødlys/internkontroll/termografering
GK er enSkandinavisk teknisk entrepenør og servicepartner, og fagarbeiderne er kjerneni virksomheten vår. I GK får du både planlegge, samordne og utføre oppdrag.Arbeidet innebærer både teknisk problemløsning og kontakt med kunder.
HVORFOR VELGE GK
Vi i GK har store ambisjoner for fremtiden. For å lykkes med det, må vi ha en organisasjon der våre ledere og medarbeidere trives, utvikles og engasjerer seg. Derfor er vi opptatt av å:
- tilby interne utviklingsmuligheter, kurs og opplæring
- ha påvirkningskraft på egen arbeidshverdag
- tilby konkurransedyktig lønn og gode ordninger
- ha et godt sosialt miljø med kolleger som vil deg vel
- ta ansvar, skape positiv endring, og en inkluderende arbeidsplass der alle har plass og mulighet til å utvikle seg
Hos GK verdsetter vi mangfold og likestilling. Vi tror at ulike perspektiver styrker oss som organisasjon og bidrar til bedre resultater. Vi er opptatt av å skape en arbeidsplass hvor alle føler seg velkomne og verdsatt. For oss er våre ansatte den viktigste ressursen!
ANSVARSOMRÅDER
Som elektriker arbeider du selvstendig i ulike type oppdrag, store som små. Du kommer også til å være ansvarlig for at ethvert oppdrag er i tråd med våre høye krav til kvalitet og sikkerhet. Avhengig av din erfaring vil arbeidsoppgavene blant annet være:
- Variert arbeid innenfor privat- og bedriftsmarked
- Prosjektarbeid innenfor privat- og bedriftsmarkedet
- Ansvarlig for egne kunder og serviceprosjekter
- Ivareta selskapets HMS -og kvalitetsrutiner
VI SER ETTER DEG SOM HAR
- fagbrev som elektriker
- førerkort for personbil (for arbeid på serviceoppdrag)
- evne til å jobbe selvstendig, sikkert og strukturert
- gode kommunikasjonsferdigheter og at du har gode norskferdigheter muntlig og skriftlig
TILLEGG ER DET EN FORDEL OM DU HAR
- noen års erfaring som elektriker
- evnen til å både lytte til kundens behov og samtidig se hvordan våre løsninger best kan selges inn
Det er viktig at du kan identifisere deg med våre verdier INA, inkluderende, nysgjerrig og ansvarlig.
SLIK SØKER DU
Hos oss kan du søke uten CV og søknadsbrev. Vi ber i stedet om at du svarer på noen korte spørsmål. Vi vil kontakte aktuelle kandidater fortløpende.
FerdigheterAI-generert
- Arbeidssikkerhet
- Elektroindustri (bransje)
- Nyinstallasjon og vedlikehold på elektro
JobbMatch
BetaEr du kvalifisert for jobben?
Nysgjerrig på om du kvalifiserer til denne jobben? Med JobbMatch får du umiddelbar tilbakemelding på hvor godt din profil matcher stillingsutlysningen.
Om arbeidsgiveren
GK er Skandinavias ledende tekniske entreprenør og servicepartner og leverer smarte løsninger innen ventilasjon, kulde, byggautomasjon, elektro og rør.
Vår misjon er å bygge bærekraftige samfunn for generasjoner. Les mer om GK her.
- Sektor: Privat
- Antall stillinger: 3
- Sted: Folke Bernadottes vei 40, 5147 Fyllingsdalen
- Bransje: Bygg og anlegg, Drift og vedlikeholdstjenester, Håndverkstjenester
- Stillingsfunksjon: Elektriker, Håndverker
- Arbeidsspråk: Norsk
Nøkkelord
vestland, termografi, internkontroll, fagbrev gruppe l, brann
Annonseinformasjon
- FINN-kode 426228082
- Sist endret