Velkommen til Stjørdal Bilhandel AS for en trivelig bilhandel!
Takk for at du tar deg tid til å se på våre annonser.
Ikke nøl med å ta kontakt dersom du har behov for bistand.
Salg: 922 33 290 /
www.stjordalbilhandel.no
Moderne el-SUV med stil, rekkevidde og teknologi
Peugeot e-2008 er den elektriske SUV-en for deg som ønsker kombinasjonen av design, kjøreglede og praktisk rekkevidde til en gunstig pris! Her får du en romslig, men samtidig smidig bil som passer perfekt både til by og langtur. Med en stilfull lysegrå farge og topp moderne utstyr, tilbyr denne e-2008 komfort, sikkerhet og kjøreglede i hverdagen. Peugeot har truffet blink i det norske elbilmarkedet – e-2008 er rett og slett en av de mest gjennomførte el-SUV-ene i klassen.
Høydepunkter:
• 50kWh batteri, opptil 320km WLTP-rekkevidde – komfortabelt for både hverdag og ferietur.
• 136hk elektrisk motor og automatgir – stillegående og kvikk opplevelse.
• Peugeot i-Cockpit® med digitalt 3D instrumentpanel og moderne infotainment med Apple CarPlay/Android Auto.
• Ryggekamera, parkeringssensorer foran og bak – enkelt å manøvrere.
• Adaptiv cruisekontroll, filholderassistent, skiltgjennkjenning og nødbrems – økt trygghet for alle i bilen.
• Delskinn sportseter, klimaanlegg, nøkkelfri start og varme i setene – høy komfort.
• Bagasjerom på 405l, plass for hele familien og alt av bagasje.
• Mulighet for hurtiglading opptil 100kW – enkelt å lade på farten.
Medfølger:
2 sett hjul
2 sett nøkler
Ladekabler
Ta gjerne kontakt med oss for en hyggelig prat og/eller ytterligere informasjon om kjøretøyet.
Vi er tilgjengelige både i og utenfor ordinær arbeidstid.
Vedlikehold:
Bilen har full servicehistorikk og er godt vedlikeholdt
Garanti:
Resterende nybilgaranti med mulighet for utvidelse
Levering:
Vi kan levere biler over hele landet mot et lite frakttillegg i samarbeid med vår samarbeidspartner Norsk Biltransport.
Ta kontakt for eksakt fraktberegning/pris.
Finansiering og Forsikring:
Vi tilbyr både finansiering og forsikring gjennom våre samarbeidspartnere.
Finansiering fra kr. 0,- kontant og opp til 10 års løpetid.
Ta kontakt for gode løsninger og et godt tilbud!
Finansiering:
• Nedbet. over 10 år: 1 629,- pr. mnd.
• Nedbet. over 7 år: 2 067,- pr. mnd.
• Nedbet. over 5 år: 2 662,- pr. mnd.
• Nedbet. over 3 år: 4 064,- pr. mnd.
Priser ved 35% egenkapital og basert på våre finansieringspartneres rente. Dette er kun priseksempler, kontakt oss for nøyaktig pris.
Personlig tilpasning:
Vi kan tilby skreddersøm, også på bil!
Har du ønsker om f.eks. felger, senkesett, folie, styling eller andre tilpasninger - så ordner vi dette for deg etter avtale.
Registrering:
Vi har avtale med Statens Vegvesen om bruk av Autosys kjøretøy bransjeløsning, så vi kan utføre eierskifte og registrering umiddelbart.
Det er viktig å huske BankID, da dette benyttes på alle elektroniske signaturer.
Ved innbytte:
For at vi skal kunne gi et mest mulig korrekt og raskt svar, så ønsker vi gjerne at du legger ved god informasjon i din henvendelse.
Det som er viktig å opplyse om er bl.annet: Registreringsnummer, kilometerstand, relevant utstyr, servicehistorikk og bilder av bilen inn og utvendig.
SoMe:
Besøk oss gjerne på facebook og instagram!
https://www.facebook.com/StjordalBilhandel
https://www.instagram.com/stjordalbilhandel/
Forbehold om feil i annonsen:
Vi gjør vårt beste for å oppgi korrekt og oppdatert informasjon i våre annonser. Likevel tar vi forbehold om at det kan forekomme skrivefeil, unøyaktigheter eller mangler i informasjonen som er oppgitt. Dersom du ønsker bekreftelse på spesifikke detaljer, anbefaler vi at du kontakter oss før kjøp.
Vi minner også om at kjøper har en undersøkelsesplikt, og vi oppfordrer til en grundig gjennomgang av bilen før avtale inngås.
Ta gjerne kontakt for å avtale prøvekjøring eller inspeksjon.