Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Audi A4
1,8 T quattro
2006
219 880 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for NF20333
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
motor og drivverk er bra. (bruker litt olje). Har problemer med elektronikken på grunn av fuktskader. Vann har kommet inn i kupeen, uvisst hvordan, så det fløt vann på gulvet på førersiden etter styrtregn. Blinklys virker ikke ( dvs de virker når de selv vil), vindusviskere lever sitt eget liv og det samme gjelder kjørelys. Antar at det er fuktskader på endel releer. AC trenger service/reparasjon. Displayet i senter lyser bare delvis. Som vist på bildene er det en del rust, på dører. Batteriet er modent for dynga.
motoren går godt (jeg hadde skrevet at det er v6 motor, men der var jeg litt rask på labben, så jeg retter det nå. Det er 1,8 rekkekfirer mmed turbo), girkassen er tight og fin. Med quattro tar den seg godt frem. Selger den da elektronikk ikke er min sterke side.
Bilen starter og går, men på grunn av med lysene anbefales det å hente på henger.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 900 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 14 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Audi
- Modell
- A4
- Modellår
- 2006
- Karosseri
- Sedan
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 163 hk
- Slagvolum
- 1,8 l
- CO₂-utslipp
- 223 g/km
- Kilometerstand
- 219 880 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 1 600 kg
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 1 470 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 4
- Størrelse på bagasjerom
- 460 l
- Farge
- Grå
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 18.03.2026
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- NF20333
- Chassis nr. (VIN)
- WAUZZZ8E46A095146
- 1. gang registrert
- 31.03.2006
- Eiere
- 6
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Feil på elektronikk, antagelig pga fukt.
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.