Bildegalleri

Inaktiv
Austlid

Pen og velholdt hytte med usjenert beliggenhet og stor eiet tomt på nesten 5 mål - Flott utsikt og gode solforhold

Prisantydning2 500 000 kr
Omkostninger
63 590 kr
Totalpris
2 563 590 kr
Kommunale avg.
7 341 kr per år

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Hytte
Eieform
Eier (Selveier)
Internt bruksareal
65 m² (BRA-i)
Bruksareal
81 m²
Eksternt bruksareal
16 m² (BRA-e)
Tomteareal
4 996 m² (eiet)
Byggeår
1946
Soverom
3
Rom
4
Energimerking
G - Oransje

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Peis/Ildsted
Turterreng
Utsikt
Innlagt strøm
Innlagt vann

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Husk å lese komplett salgsoppgave før visning. Bestill komplett, utskriftsvennlig salgsoppgave.

Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til Austlid og Kjossetervegen 19!

En pen og velholdt hytte med idyllisk og usjenert beliggenhet innerst i blindvei. Stor eiet tomt på nesten 5 mål med flott utsikt og gode solforhold.

Eiendommen er et flott utgangspunkt for turer året rundt med blant annet kort avstand til Kyrakampen og Ulvtjønnet på sommerstid og skiløyper like ved eiendommen på vinterstid.

Eiendommen består av en koselig hytte opprinnelig oppført i 1946 samt et frittstående anneks fra 2002.

Hytta har over tid blitt utvidet og modernisert og har en gj.gående god hyttestandard med lyse og tiltaltende overflater og materialvalg.

Hytta har en god og arealeffektiv planløsning med alt på ett plan. Stor og usjenert terrasse på 34 kvm med gode solforhold og fin utsikt.

Ta kontakt med megler for å avtale visning.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode417032983
Sist endret19. des. 2025 10:09
Referanse55251281

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.