Bildegalleri
Dekant/prøver 2 ml: Kayali vaniljeparfymer
Til salgs
Frakt fra 19 kr + Trygg betaling 39 kr. Frakten er på tilbud – ordinær pris er 39 kr.
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
KAYALI Vanilla 28 Eau De Parfum
KAYALI Vanilla Candy Rock Sugar 42 Eau de Parfum
2 ml av hver parfyme: 160,-
Vanilla 28 er en varm, sensuell duft som legemliggjør den tidløse appellen av vanilje beriket med en moderne vri. Med en delikat blanding av brunt sukker, amber og musk, skaper denne parfymen en komfortabel og koselig atmosfære. Dens søte, krydrede noter gjør det til et ypperlig valg for romantiske stunder eller når du bare vil føle deg spesiell.
Lev ut din søteste drøm med Vanilla Candy Rock Sugar 42 Eau de Parfum! Denne søte, herlige og fristende duften er en lettere, ungdommelig vri på merkets favoritt, Vanilla 28. Vanilla Candy er inspirert av Monas kjærlighet for søtsaker og smakfulle dufter, og hyller en av de mest ettertraktede notene med sin deilige blanding av søte ingredienser. Noter av sukkersøt pære og tyggis fremhever den fruktige, godterilignende sødmen på en leken måte sammen med en fristende vaniljeeksplosjon, som er forsterket av varme og treaktige noter av tonkabønner, sandeltre og patsjuli.
Selger parfyme dekanter/prøver/samples 2 ml. Dekantene på 2 ml er laget av plast og har sprayfunksjon. Dekantene merkes med navn. Alle parfymene er oppbevart korrekt - mørk, tørt og i kjølig romtemperatur. Parfymene er kjøpt hos godkjente leverandører som Kicks, Fredrik & Louisa og Heaven Scent. Dekanter passer fint dersom du ønsker å prøve en ny parfyme, men ikke ønsker å kjøpe en hel flaske.
Frakt fra kr 31 (inntil 2 cm tykt brev) uten sporing, Helthjem/Fiks ferdig eller 73 kr (liten Norgespakke) med sporing.
21-50 g: 31 kr
51-100 g: 38 kr
101-350 g: 56 kr
Brev uten sporing sendes på kjøpers risiko og blir ikke erstattet hvis de kommer bort i posten. Dekantene sendes i konvolutter med bobleplast.
Duft pleier å deles inn i tre kategorier: eau de parfum (EdP), eau de toilette (EdT) og eau de cologne (EdC), som indikerer hvor høy konsentrasjon parfymeolje de inneholder og dermed gir en indikasjon på hvor lenge de kan spre velduft. Eau de parfum EdP inneholder den høyeste andelen parfymeolje og dufter, med andre ord både mest intenst og varer lengst på huden. Extrait de parfum, også kjent som ren parfyme eller parfum, er den mest konsentrerte formen for duft. Den inneholder vanligvis mellom 15-40 % (ca) duftkonsentrasjon, og noen ganger enda høyere. Eau de toilette EdT har en mer utspedd formel av parfymeolje, kan dufte litt mindre intenst og holder derfor også duften kortere tid på huden. Eau de cologne EdC har det laveste innholdet av parfymeolje og dufter dermed kortest tid av alle tre.
Ved interesse for flere parfymeprøver eller dekanter, se mine annonser.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 4.7.2025 kl. 18:09 ・ FINN-kode: 415527477
