Bildegalleri
Rolex Oysterdate Precision 34mm | Overhaling Mai 2025 | 0 avvik og vanntett 300m
Til salgs
28 500 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Merke: Rolex
Kjønn: Unisex
Rolex Oyserdate precision 34mm Ref. 6694 fra 1960. Klokken var på overhaling med bytte av slitedeler hos protid i mai til 10.500kr, papirer følger med. Klokken har null avvik og er vanntett til 300m, så den er helt klar for ny eier. Klokken har byttet sekundviser.
Klokken står nå på en ettermarked oysterlenke, men kan også fås på en en grå rem i semsket skinn.
Boksen på bildene er kun brukt til å ta bilder, kan eventuelt selges separat.
———————————
INFO:
Diameter inkl krone 37mm
Diameter eks krone 34mm
Manuelt opptrekk
Rustfritt stål
Kal. 1215
18.000 bph
40 timers power reserve
MVA i orden
Refinished skive
Klokken fremstår som pent brukt, finner ingenting spesielt å trekke på den, normale bruksmerker/hairlines må regnes med. Klokken har et klassisk og tidløst utseende som passer til enhver anledning. En klokke som kan brukes til alt, og som holder verdien godt!
—————————————
Kruse-Jensen Klokker forsøker alltid å gi de beste prisene og en trygg handel! Med hundrevis av kjøp og salg, samt erfaring siden 2022 kjenner vi markedet godt. Vi setter alltid kunden i fokus, og hjelper kunder med kjøp, salg innbytte og sourcing av klokker.
DRIFTSINFO:
Visning må avtales da klokkene oppbevares på lager. Åpen for bytte mot andre fornuftig prisede klokker, både opp og ned, helst i større merker som Rolex, Omega, Breitling, Tudor osv.. (Merk at byttepris på klokkene som selges settes noe høyere). Ved henvendelser angående salg og innbytte må kunde alltid oppgi ønsket pris
Kan sendes med forsikret neste dag-levering gjennom Posten på kjøpers regning. Kontrakt med BankID kan også ordnes. Penger må være synlige på konto før overlevering, uten unntak. Kruse-Jensen klokker garanterer for at informasjonen i annonsen stemmer, samt for ektehet/autentisitet.
Anse alle vintage klokker som selges uten kjent servicehistorikk til å ha behov for service i nær fremtid om ikke annet er informert. Ved eventuell retur er kunden selv ansvarlig for å bære kostnader knyttet til handelen, eksempelvis fraktkostnader og gebyrer.
Ta kontakt med fullt navn og sporbart telefonnummer, uten dette blir det ikke mulighet for visning.
Ingen klokker er solgt før betaling er synlig på konto. Dersom du ønsker å reservere en klokke mot avtale må det betales depositum.
Se gjerne mine andre annonser. Om de ikke faller i smak hjelper jeg deg gjerne å finne din drømmeklokke. Ta kontakt for mer info eller spørsmål!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 9.1.2026 kl. 12:29 ・ FINN-kode: 414546408


