Bildegalleri
Solgt
Skogfoss
Eiendom selges i Pasvik. Bud mottatt på kr 160 000. budrunden avsluttes kommende søndag 20.7.25 kl 1800
Prisantydning200 000 kr
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 2
- Bruksareal
- 80 m²
- Byggeår
- 1972
- Tomt
- Eiet
Beskrivelse
Eiendommen har fin beliggenhet i nærheten av jakt og fiskeområder i Pasvik. Scooterløype rett i nærheten. Eiendommen har vært tilknytte både vann og strøm.
Visning kan avtales
Visning kan avtales
Beliggenhet
Ligger ved Randastryket et par km før Skogfoss i nærheten av Pasvikelva.
Beskaffenhet
Bolig og uthus med sauna er på eiendommen. Boligen er i dårlig forfatning og det må påregnes total renovering av boligen. Boligen har omfattende setningsskader. Uthuset må anses som kondemnert med betydelige råteskader.
Huset har tidligere vært tilknyttet både vann og strøm.
Huset har tidligere vært tilknyttet både vann og strøm.
Vesentlige opplysninger
Boligen og uthuset er betydelig skadet og det må påregnes totalrenovering eller riving. Uthuset med sauna har betydelige råteskader.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Ta kontakt med selger for komplett informasjon
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.