Bildegalleri

Solgt

Ny pris! Innholdsrik eiendom med flott tomt i enden av blindvei på nedre Tveiten med fantastisk utsikt til Heddalsvannet

Prisantydning3 870 000 kr
Totalpris
3 968 100 kr
Omkostninger
98 100 kr
Kommunale avg.
31 278 kr per år
Formuesverdi
798 193 kr
Verditakst
4 000 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
5
Internt bruksareal
194 m² (BRA-i)
Bruksareal
194 m²
Balkong/Terrasse
27 m² (TBA)
Byggeår
1947
Rom
6
Tomteareal
617 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Om boligen

Boligen er opprinnelig ble oppført i 1947 og har senere har blitt påbygd og ombygd i 1983 og 2004. Det er gjort en del større påkostninger på eiendommen, som f.eks. nytt yttertak, samt etterisolering og ny kledning, el-anlegg, utvendig vann- og avløpsrør m.m. Boligen er innholdsrik og har bl.a. kjøkken, stue, 5 soverom, bad og vaskerom. Frittstående garasje med verksted og bod. Fine, overbygde uteplasser.

Eiendommen ligger meget pent til i enden av blindvei i et populært område på nedre Tveiten. Vestvendt tomt med fantastisk utsikt til Heddalsvannet i solrike og barnevennlige omgivelser. Gangavstand til Tveiten barneskole. Kort vei til turområder som Eikeskar, samt at det er gang- og sykkelsti til sentrum. Bybuss i område. Det er ca. 3 km til Notodden sentrum og alle byens fasiliteter.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode412195473
Sist endret29. apr. 2026 09:56
Referanse1306250048

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.