MERCEDES-BENZ SIN UNIKE SUV GLK STÅR KLAR TIL NY EIER!
Kontakt oss:
Didrik: 970 00 985 -
Joachim: 99 43 22 98 -
Er vi utilgjengelige kan du kontakte oss på 40 00 00 15 eller
Vi er tilgjengelig på telefon i hverdager mellom 08:00-21:00. Da vi ofte er ute av butikken for henting og levering av biler er det fint om du tar kontakt før en eventuell visning.
Følgende servicer er utført:
- 15.10.2010 / 19.068km
- 26.10.2011 / 39.924km
- 18.10.2012 / 57.667km
- 18.10.2013 / 72.459km
- 02.10.2014 / 87.255km
- 15.10.2015 / 103.115km
- 14.09.2016 / 111.392km
- 12.09.2017 / 120.560km
- 29.08.2018 / 127.910km
- 10.09.2019 / 139.029km
- 10.09.2020 / 149.910km
- 14.10.2021 / 173.959km
- 27.10.2022 / 195.156km
- 19.10.2023 / 216.257km
- 29.10.2024 / 238.670km
Neste EU-Kontroll er ikke før 25.11.2026!
Buskerud Bil er plassert like ved Hønefoss som kun er en time fra Oslo og Oslo Flyplass (Gardermoen).
GLK ble raskt en suksess i Norge takket være sin kombinasjon av høy bakkeklaring, sterk motor, 4x4 og automatgir i en mindre og mer dynamisk utforming.
Da GLK ble byttet ut mot GLC i 2015 ble etterspørselen etter GLK økt ytterligere. Ingen tilbyr nemlig samme designet og utstrålingen denne kompakte SUVen byr på. Det sier seg selv da at dette eksemplaret med masse fint ekstrautstyr absolutt skiller seg ut i mengden.
Bilen byr på blant annet følgende høydepunkter:
- Servicehistorikk
- EU-Godkjent helt til 25.11.2026
- Sportspakke Eksteriør
- Skinnpakke Interiør
- Sportsunderstell
- Automatgir
- 4Matic Firehjulstrekksystem
- Seter i lyst helskinn
- Elektronisk justerbare seter med minnefunksjon / memory
- Bi-XENON hovedlykter (XENON lysteknologi i både nær- og fjernlys)
- Cruise Control
- Bluetooth trådløs tilkobling av telefon for medier og handsfree
- Harman/Kardon Premium Lydanlegg
- Parkeringssensorer både foran og bak
- Sommer- og Vinterhjul på alufelg
+++++++++++++++++++++++
Outlet:
Ærlig bilsalg! Det er begrenset kunnskap om bilen du kjøper hos oss, og selges til en fordelaktig penge! Bilene som omsettes i vår Outlet-butikk vil medføre kostnader til reparasjoner og vedlikehold som må forventes å være dyrere enn hva det vil koste å vedlikeholde en ordinær bruktbil hos oss. Dette er fordi bilen er godt brukt og har vært en del år på veien!
Outlet selger biler i lavere prisklasser, eldre biler, biler utenfor nybilgaranti, biler med høy kilometerstand, biler med kosmetiske skavanker, biler med ukjente faktorer som ukjent eller manglende eier-, bruks, og servicehistorikk, leasing biler, leiebiler, m.m.
Vi kan derfor ikke garantere for at bilen ikke har feil og mangler.
Bilen du kjøper hos oss er brukt, slitt og selges en fordelaktig pris! Bilen selges uten tilstandsrapport, uten garanti og med redusert mulighet til å nå frem med reklamasjoner.
Kjøper bør sette seg inn i fabrikantens vedlikeholdsplan.
Bilene skal prøvekjøres, og selges ikke usett. Vi oppfordrer til funksjonstest under prøvekjøring.
BUSKERUD BIL:
Buskerud Bil sin visjon er å gi en kunnskapsrik og trygg opplevelse gjennom noe av det mange opplever som en stor og fremmed investering. Bilkjøp er den nest største investeringen vi gjør og vi ønsker derfor å tilby trygge rammer for deg og dine. Med en samlet erfaring fra store konsern i Norge blant våre ansatte på over 15 år er vi sikre på at vi kan tilby nettopp dette.
Med spesialisert opplæring og kunnskap fra blant annet Mercedes-Benz, Peugeot, Citroën, Opel, Kia, Hyundai, Nissan, Subaru og rikelig med erfaring fra tilnærmet alle produsenter ser vi frem til å geleide deg gjennom en hyggelig bilreise.
Innbytte:
Med vår erfaring er vi trygge på at vi kan gi en trygg og rettferdig vurdering av din innbyttebil. Ønsker du å selge en bil utenom gir vi gjerne bistand med dette.
Finansiering, Forsikring og Registrering:
Med sterke samarbeidspartnere i ryggen tar vi deg gjennom hele prosessen. Alt fra finansiering til forsikring og registrering bistår vi med slik at du kan lene deg tilbake og glede deg til kjøreturen hjem.
Hengerfeste, takboks eller lakkbeskyttelse?:
Mangler bilen ekstrautstyr som er viktig for deg? Det meste kan ettermonteres. Ta kontakt med oss for muligheter og tilbud på utstyr og konservering av lakken til din nye bil.
Telenor og Telia har opplyst om at de planlegger å slukke 2G-nettet i løpet av 2025.
Enkelte biler vil miste flere funksjoner, blant annet SOS- og eCall-knappen, fjernstyring av klimaanlegg, fjernstyring av låse-/og opplåsingsfunksjoner og infortainmentapper.
I henhold til markedsføringsloven skal vi informere forbruker om at 2G-nettet vil slukkes i løpet av 2025 ved annonsering av biler som benytter 2G-teknologi for en eller flere av bilens funksjoner.
Annonsen lages for hånd og kan naturligvis inneholde mangler og feil. For å være helt sikker på at bilen har det som er viktig for deg og dine går vi gjerne gjennom bilens kvaliteter og utstyr sammen over telefon eller i butikk før overlevering
Velkommen til Buskerud Bil!