Bildegalleri
Bambu lab P1S AMS +e3d obXidian 0.6
Til salgs
8 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Selger full pakke med P1S, kjøpt på elefun november 24', så fortsatt garanti. Herlig maskin for de som vil ha et verktøy og ikke et prosjekt!
Printer samt AMS og original PEI printplate
Panda PEI/pet-cf printplate
Original 0.2mm komplett hotend (500kr)
Original 0.4mm komplett herdet hotend (500kr)
Original 0.4mm dyse
E3d obXidian 0.6mm dyse (1300kr, polyalkemi.no)
Herda extruder gir for printing av CF/GF filament (320kr)
Hadde feil på AMS, dette blei feilsøkt og endte med bytte av filament buffer på garanti. Den fungerer som ny igjen.
Har printa en riser til toppplata og en filament splitter for enklere mating av ekstern spole. Dette er nyttige mods som er trivielle å fjerne hvis det skulle ønskes.
Vil nevne at obXidian dysa er en heftig oppgradering som gir MYE bedre lagsammenbinding. Rett og slett vanvittig kvalitetsløft på funksjonelle deler av alle materialer. Printer flott i alskens materialer, ikke bare bambu sine. Har tatt vare på transportsikringa og original papp, men anbefaler å hente pga vekt og risiko for transportskade.
Printer har gått ca 1100 timer til dags dato, Ams har gått kanskje 100.
Nylig gått over og rengjort hele systemet i forbindelse med feilsøkinga, ikke at det var mye å fjerne.
Har printa primært PLA på ekstern 3kg spole.
Byttet ptfe rør en gang, følger med reservedeler.
Selges da jeg ønsker å standardisere printeren mine rundt klipper.
Ny pris på alt ca 14k, selges 8k ferdig pruta.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 8.12.2025 kl. 14:56 ・ FINN-kode: 410796568