Bildegalleri

Privatmegleren ved Magnus Landgraff har gleden av å presentere denne romslige, velholdte arkitekttegnede eneboligen med solrik terrasse, panorama utsikt og skogen som nærmeste nabo beliggende i Solbergelva.

Solgt
Solbergelva

Flott beliggende bolig med panoramautsikt - innholdsrik og velholdt - Skogen og lysløype som nærmeste nabo

Prisantydning7 490 000 kr
Totalpris
7 680 590 kr
Omkostninger
190 590 kr
Formuesverdi
2 098 711 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
4
Internt bruksareal
226 m² (BRA-i)
Bruksareal
248 m²
Eksternt bruksareal
22 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
61 m² (TBA)
Byggeår
2005
Energimerking
C - Rød
Tomteareal
811 m² (eiet)
Boligselgerforsikring
Ja

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Peis/Ildsted
Barnevennlig
Rolig
Moderne
Sentralt
Garasje/P-plass
Turterreng
Offentlig vann/kloakk
Utsikt
Bredbåndstilknytning
Lademulighet

Om boligen

Arkitekttegnet enebolig med gjennomtenkt planløsning i barnevennlige Solbergelva!


Her får du fire soverom, to bad, separat WC og et praktisk vaskerom - perfekt for familieliv. Boligen har en luftig stue med imponerende takhøyde og unike vindusløsninger som slipper inn rikelig med dagslys. Solen kan nytes fra en stor terrasse på hele 54 kvm og fra kjøkkenet en koselig terrasse på 7 kvm.  Videre har boligen varmekabler i underetasjen, varmepumpe og peis, samt sentralstøvsuger og gode lagringsmuligheter i boder og loft. Boligen er beliggende med en usjenert hage som grenser til marka, med sti rett opp til skogen og en flott utsikt mot Drammensfjorden. Parkering gjøres i garasje og i romslig gårdsplass.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode410332605
Sist endret02. sep. 2025 19:59
Referanse83250150

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.