Bildegalleri

Øvre Eikervei 83 - Fleksibel kombinasjonseiendom med verksted og store utearealer

Nøkkelinfo

Areal
500 - 1 715 m²

Les mer om bruksareal her

Type lokale

Kontor
Produksjon/Industri
Lager/Logistikk
Kombinasjonslokaler
Verksted

Om eiendommen

I Øvre Eikervei 83, ved Syretårnet i Drammen, har vi nå for leie en kombinasjonseiendom på totalt 1 715 kvm fordelt på lager, verksted, garderober og kontor. Eiendommen har en tomt på ca. 6 mål, som gir meget gode muligheter for utelagring, parkering eller drift med plasskrevende behov.

Lokalene kan leies “as is”, men gårdeier har også planer om oppgradering, og tilpasninger kan gjøres etter leietakers ønsker. Dette gir stor fleksibilitet for ulike typer virksomheter.

Eiendommen har en strategisk beliggenhet med kort vei til E18 via Bangeløkka.

Nøkkelinformasjon:

  • Totalt areal: 2 060 kvm (lager, verksted, garderober og kontor)

  • Fleksible arealer fra 600–2 060 kvm

  • Ca. 6 mål tomt – ideelt for utelagring og logistikk

  • Kan tilpasses og oppgraderes etter avtale

  • Kort vei til E18 via Bangeløkka

  • Ledig omgående

  • Beliggende ved Syretårnet

Beliggenhet

Eiendommen ligger vest for Drammen sentrum, i ett populært og etablert næringsområde. 6 minutters kjøring til Bangeløkka og av/påkjøring til E18 og E134, samt kort vei til byens hovedveinett. Området som helhet preges av solide aktører i ett bredt spekter av bransjer. Øvrige utvalgte leietakere på eiendommen er MOtek, RSA, Schenker logistikk m.fl.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode410228064
Sist endret29. nov. 2025 02:50

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.