
Bildegalleri
SunFounder RAB Holder Breadboard Kit til Pi
Til salgs
Frakt fra 19 kr + Trygg betaling 40 kr. Frakten er på tilbud – ordinær pris er 39 kr.
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Type: Annet
Alt-i-ett-løsning: RAB Holder Kit gir deg en solid base som er kompatibel med en rekke enheter. Enten du bruker Arduino Uno R4/Wifi/R3/Mega R3 eller Raspberry Pi 5/4/3B+/3B/Zero W/Zero-kort, sikrer den stabilitet for enheten din. Én løsning for alle dine behov!
Innovativ følgesvenn: Enten du er en DIY-entusiast, en teknologiekspert eller nybegynner, er RAB Holder Kit det perfekte verktøyet for å realisere ideer og eksperimentere. Hold arbeidsområdet ryddig og fokuser på innovasjon!
Sikkerhet først: Vi vet hvor verdifulle enhetene dine er for deg. RAB Holder Kit er designet for å forhindre glidning og kortslutning, slik at prosjektene dine alltid er trygge.
Læring og utvikling: Enten du er lærer eller student, er RAB Holder Kit det ideelle valget for læring og elektronisk prototyping. Gjør læring mer engasjerende og praktisk!
Den ultimate plattformen: Si farvel til spredte ledninger og komponenter. RAB Holder Kit gir en sentralisert og organisert plattform som sikrer at hvert prosjekt er ryddig og oversiktlig.
Pakkeliste:
RAB Holder x 1
830-punkts breadboard x 1
T-formet GPIO-utvidelseskort x 1
20 cm 40-pinners flat båndkabel x 1
Jumperledninger x 65
1kΩ motstand x 10
LED (3 røde, 3 gule og 3 grønne) x 9
Skruer x 12
Skrutrekker x 1
Gummiføtter x 6
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 21.6.2025 kl. 10:49 ・ FINN-kode: 409731853



